عید ویژه: سلمان خان, آهنگ بهایی بهایی است که خود را کامل Eidi برای طرفداران خود

عید ویژه: سلمان خان, آهنگ بهایی بهایی است که خود را کامل Eidi برای طرفداران خود – سرگرمی

به روز شده: مه 25, 2020, 22:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

و در اینجا است که سلمان خان Eidi برای همه طرفداران او و همه ما خود را بسیار در انتظار آهنگ Bhai Bhai. آن را از دست ندهید!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/Salman Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/سلمان خان

سلمان خان بوده است سرگرم کننده طرفداران خود در سراسر جهان در عید برای بیش از یک دهه در حال حاضر. روند یا باید ما می گویند که در پیوند با میلیون ها نفر از طرفداران شروع شد می خواستم در سال 2009 و ادامه داد: تا بهارات در سال 2019. او همه را به طرفداران خود یکی دیگر از درمان در قالب Radhe: شما بیشتر می خواستم داداش این سال, اما این فیلم تحت فشار قرار دادند به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما او می دانست که او تا به حال به طرفداران خود چیزی است که آنها می توانند لذت ببرید و خوشحال است. بنابراین او در حال حاضر خود را منتشر سوم آهنگ Bhai Bhai, و این است که کامل Eidi برای طرفداران خود و همه ما است. این یک آهنگ خواند, توسط ستاره خود را و آن او نشان می دهد که داشتن یک جشن زمان در پنول خانه رعیتی.

نگاهی به آهنگ در اینجا:

سلمان خان سهام “اول از همه عید مبارک را به همه. ممکن است همه ما مبارک باشد با قدرت به مقابله با این بیماری همه گیر در این سال است.”

او در ادامه می افزاید: “از آنجایی که ما نمی تواند انتشار فیلم ما در این عید من مشغول به کار بر روی یک آهنگ خاص برای من فوق العاده طرفداران. آن را به نام ‘Bhai Bhai’ آن را به عنوان جشن روح برادری و وحدت است. عید بهترین روز برای انتشار این عنوان نیز در این جشنواره که به ارمغان می آورد مردم به یکدیگر نزدیک است. من امیدوارم که مردم لذت بردن از این آهنگ تا آنجا که من در حالی که ساخت آن را برای آنها است.”

این آهنگ ارتباط معنی داری پیام و تداعی احساسات حق از عشق و شفقت نسبت به همنوعان ما و دیگر ادیان که همان در چشم خدا. آن را گسترش پیام برادری و وحدت است.

آهنگ تشکیل شده توسط Sajid-Wajid اواز یا موسیقی دو نفری شناخته شده برای فیلم های پرفروش موسیقی برای فیلم های پرفروش. پس از Pyaar Karona و Tere Bina, این نیز یک آهنگ که به احتمال زیاد برای ایجاد سوابق متعدد. گوش دادن به حلقه!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>