روز زمین 2020: از Madhuri Dixit به سارا علی خان, بالیوود سهام مهم پیام به مناسبت

روز زمین 2020: از Madhuri Dixit به سارا علی خان, بالیوود سهام مهم پیام در مناسبت ها – سرگرمی

انتشار: May 22, 2020, 12:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

جهان جشن روز زمین امروز و بالیوود مشهور مانند Madhuri Dixit, سارا Ali Khan, Kajol و سوناکشی سینها برخی از کلمات حکمت برای همه ما به این مناسبت!

Madhuri Dixit and Sara Ali Khan Picture Courtesy: Instagram

Madhuri Dixit و سارا علی خان تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram

ما به این سیاره مادر زمین پس از آن را به ما داده است همه. و امروز جهان جشن روز زمین چه مردم در تماس با رسانه های اجتماعی – روز زمین سال 2020 است. آن را غیر ممکن است برای بالیوود مشهور را به حساب های رسانه های اجتماعی و آرزو طرفداران خود و هر کس دیگری در هر مناسبت خاص پس چگونه می تواند از آنها دور ماندن امروز.

حق از Madhuri Dixit به سارا علی خان به سوناکشی سینها به Kajol آنها در زمان خود را به توییتر و Instagram حساب به نوشتن برخی از مهم و الهام بخش و حتی روشنگری پیام به آرزو هر یک از ما. و هیچ یک از این پیام ها باید پرید! بیایید شروع با سارا علی خان پس از او بود و منحصر به فرد ترین پست از همه آنها را.

او یک کولاژ از تصاویر خود را در زمینه های مختلف آب و هوایی و نوشت: یک عنوان- “روز زمین مبارک. در مورد مادر طبیعت چه می گویند. برف در ماه دسامبر جنگل در جایی که مو می تواند در نوسان بودن. اما در حال حاضر در صفحه اصلی ما باید باقی بماند. و با سپاس و قدردانی با تشکر از مادر زمین روزمره است.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

Madhuri Dixit مشترک یک بومرنگ با خانواده اش که در همه آنها دیده می شود می تواند دوچرخه سواری این چیزی است که او نوشت: – “این مستند به ما نشان داده که چگونه طبیعت کمی نیاز برای آن را برای احیای & رشد. در 50th #EarthDay اجازه دهید همه ما تعهد به #DoOurBit با خاموش کردن لوازم زمانی که در حال استفاده, گیاه, درختان و استفاده از سوخت و آب محافظه کارانه. با هم ما می توانیم یک دنیای بهتر ما همه مفتخریم!” (sic):

Kajol به او در زمان توییتر و نوشت: – “زمین به انسان تعلق ندارد. انسان متعلق به زمین است. اگر که نه ثابت شده است قاطعانه به ما در این زمان من فکر نمی کنم آن را همیشه خواهد بود.” (sic):

در خط بعدی بود سوناکشی سینها و او نیز تا به حال برخی از چیزهای شگفت انگیز برای گفتن در این مناسبت به عنوان به خوبی. جزئیات آن را در اینجا:

Athiya شتی نیز تمدید خواسته های خود را در روز زمین سال 2020 و نوشت: – “در یک زمان در حال حاضر به یاد داشته باشید زمین چیزی است که ما مشترک است.” (sic):

Tamannaah Bhatia به اشتراک گذاشته تصویر زیبا از خودش و نوشت: نقل قول الهام بخش است که نمی توان از دست رفته را اینجا نگاه کنید:

و در نهایت, Dia Mirza اعلام کرد که او را برای رفتن زندگی می کنند در Instagram به بحث روز زمین در این مناسبت و ما به دنبال به جلو. در اینجا داستان او:

Dia Mirza

ما امیدواریم که بیشتر و بیشتر مشهور بالیوود آمده و آرزو می کنم هر کس در روز زمین سال 2020!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de