Dwayne براوو: هیچ تیم Chennai Super Kings’ فضای خانواده

Dwayne براوو: هیچ تیم Chennai Super Kings’ فضای خانواده – ورزش

به روز شده: Apr 30, 2020, 07:40 IST | ANI | چنای

“استقبال شما در اینجا مثل یک خانواده. من بازی های زیادی از کریکت اما من فکر نمی کنم شما می توانید یک تیم دیگر و یا محیط زیست در CSK,” او اضافه شده است.

Dwayne Bravo

Dwayne براوو

غرب هند همه طفیلی Dwayne براوو نشان داده است که او هرگز با دریافت این نوع خانواده جو که او در لیگ برتر حق رای دادن Chennai Super Kings’ اردوگاه. براوو به انجام Instagram چت زنده با CSK زمانی که او گفت: این تیم استقبال شما مانند یک ‘خانواده’.

“از اولین روزی که من به این تیم پیوست کردم که حس فضای خانواده است. هر بازیکنی که می پیوندد CSK احساس می کند همان راه” گفت: براوو. “استقبال شما در اینجا مثل یک خانواده. من بازی های زیادی از کریکت اما من فکر نمی کنم شما می توانید یک تیم دیگر و یا محیط زیست در CSK,” او اضافه شده است.

راست دست رودخانه منجر شده کارائیب لیگ برتر (CPL) حق رای دادن Trinbago Knight Riders برای سه عنوان. همه طفیلی گفت که او تلاش کرده است به تلقین این CSK فرهنگ به TKR طرف.

“این مهم است که شما باید یک تیم مدیریت صاحبان کاپیتان هر کس شما را درک می کند. آنها درک خود را و شما لازم نیست انجام هر زمان, اما آنها به شما این فرصت را به گزاف گویی برگشت گفت:” براوو.

“چیز خوب با CSK است که آن را اجازه می دهد تا هر کسی به خود را داشته باشد. همه ما لذت بردن از هر یک از دیگر موفقیت هر کس در حال انجام می گیرند تمام اجراهای با هم,” او اضافه شده است.

CSK برنده IPL سه بار در سال 2010 در سال 2011 و 2018 شد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>