Duran Duran گروه نوازنده بیس جان تیلور سهام خود را coronavirus بازیابی داستان

Duran Duran گروه نوازنده بیس جان تیلور سهام خود را coronavirus بازیابی داستان – سرگرمی

انتشار: May 06, 2020, 09:25 IST | ANI | دهلی نو

Duran Duran گروه نوازنده بیس جان او به Instagram به اشتراک گذاری خود را بهبود داستان که در آن او مطمئن است که “ما می توانیم و به ضرب و شتم این” بیماری همه گیر.

John Taylor (Picture courtesy/Twitter handle of Duran Duran)

جان تیلور (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/توییتر دسته از Duran Duran)

Duran Duran گروه نوازنده بیس جان تیلور در روز دوشنبه نشان داد به دنبال او که او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس ” تقریبا سه هفته پیش و در حال حاضر احساس ‘خوب’. 59-ساله نوازنده در زمان به Instagram به اشتراک گذاری خود را بهبود داستان که در آن او مطمئن است که “ما می توانیم و به ضرب و شتم این” بیماری همه گیر.

“دوستان عزیز من بعد از فکر به این, من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن با شما که من تست مثبت با کرونا ویروس تقریبا سه هفته پیش” او آغاز شده به عنوان.

“شاید من به خصوص قوی 59 ساله – من می خواهم به فکر می کنم من هستم – تی خجسته بود با گرفتن تنها یک مورد خفیف COVID 19 – اما پس از یک هفته یا بیشتر از آنچه که من را توصیف به عنوان ‘توربو شارژ آنفولانزا’ من از آن احساس خوب – اگر چه من باید اعتراف من مهم نیست قرنطینه به عنوان آن را به من شانس واقعا بازیابی” نوازنده ادامه داد.

باس گیتاریست بیشتر خطاب که “مقدار زیادی از ترس ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر” دلیلی است که او صحبت کردن در مورد بهبود داستان.

“قلب من می رود به هر کسی که تا به حال برای مقابله با از دست دادن واقعی و درد. اما من می خواهم به شما اجازه می دانم که آن را همیشه یک قاتل و ما می تواند و خواهد شد و این چیزی است,” او اضافه شده است.

“ارسال عشق به تمام my Homies و طرفداران در ایتالیا به ویژه انگلستان و آمریکا و در همه جا در جهان من شده اند به اندازه کافی خوش شانس به بازدید از بر من سفر با DURAN DURAN. نمی توانید صبر کنید به پشت صحنه دوباره های جدید موسیقی, عشق و شادی است. ایمن ماندن, ماندن متصل شده و دریافت خلاق! عشق جان” نوازنده به این نتیجه رسیدند.

قبلا خواننده صورتی نیز نشان داد که او بیش از حد دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. اما دوباره تست انجام می شود چند روز پیش نشان داد که نتایج منفی.

را ‘عاقل’ خواننده بیشتر اعلام کرد که او در حال اهدای تومان 1 میلیون دلار برای حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی و خط مقدم پاسخ برای تلاش های خود را هر روز در مبارزه با کروناویروس.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>