Dulquer Salmaan می دهد یک عید سورپرایز برای طرفداران او پرده Kurup پوستر


Dulquer Salmaan را شگفت زده کرده است به تمام طرفداران خود را پیش از عید گرفته به خود Instagram به پرده پوستر از فیلم بعدی Kurup!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Dulquer Salmaan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Dulquer Salmaan

بازیگر Dulquer Salmaan تا به حال تعجب کمی برای عید برای طرفداران خود را. های یک پوستر جدید از فیلم خود را Kurup او گفت که در یک دنیای ایده آل این فیلم را منتشر کرده اند در تئاتر.

این فیلم توسط Srinath content marketing قرار بود برای ضربه زدن به تئاتر در عید اما تاریخ انتشار آن رانده شده و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dulquer زیر نویس پوستر: “در اینجا تعجب کمی برای عید! یکی دیگر از پوستر از بلند پروازانه ترین “Kurup”! در یک دنیای ایده آل امروز این فیلم را منتشر کرده اند در تئاتر بیش از همه. اما حدس می زنم ما باید با یک پوستر آزادی!” (sic) یک نگاه حق در اینجا:

در ضمن او در خود به انزوا با خانواده اش. او اغلب طول می کشد به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در مورد کار خود را و زندگی شخصی.

ماه گذشته, Dulquer را Instagram خانواده لمس پنج میلیون نفر است. مالایالامی ستاره گفت که او احساس فروتنی برکت و تا ابد سپاسگزار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>