نقطه snuffs تمام امید telcos

نقطه snuffs تمام امید telcos – اخبار

به روز شده: فوریه 15, 2020, 08:21 IST | سازمان | دهلی نو

می دهد این شرکت تنها چند ساعت به پرداخت تنظیم درآمد ناخالص; SC تهدید تحقیر دادرسی در برابر شعر وودافون دیگر شرکت های مخابراتی برای عدم رعایت آن سفارش

Shares of Vodafone Idea, which owes about R53,000 crore to the DoT, tumbles nearly 19 per cent. Pic/AFP

سهام وودافون ایده که مدیون در مورد R53,000 کرور به نقطه بلغزد نزدیک به 19 درصد است. عکس/AFP

دهلی نو: پس از دیوان عالی کشور, رپ, وزارت ارتباطات از راه دور (DoT) دستور داده است تا شرکت های مانند Bharti Airtel و وودافون ایده برای روشن شدن حق قبل از نیمه شب جمعه. نقطه که در مواجهه خشم از دادگاه عالی برای قرار دادن در انتظار بهبود غرامت از شرکت های مخابراتی آغاز صدور دایره یا منطقه عاقلانه تقاضا اعلامیه به شرکت سفارش دیده می شود توسط PTI گفت.

منظور خواسته telcos برای روشن شدن حق توسط 11.59 ب. ظ روز جمعه. یکی از اپراتورهای مخابراتی که نمیخواستند به نام تایید رسید گفت: منظور از دایره. در حالی که در تمام, 15 اشخاص مدیون دولت R1.47 لاخ کرور — R92,642 کرور در پرداخت هزینه مجوز و دیگری R55,054 کرور در برجسته طیف هزینه استفاده از آن را بلافاصله روشن نیست که چقدر از آن دنبال شده توسط دولت نیمه شب امشب.

اپراتور Bharti Airtel ارائه کرده است به پرداخت R10,000 کرور از R55,000 کرور در فوریه 20 و بقیه قبل از تاریخ بعد از شنیدن. در روز قبل از آن نقطه خارج آن جهت است که خواسته بدون هیچ اجباری اقدام علیه شرکت های مخابراتی متخلف در قانونی حق عضویت پرداخت. SC روز جمعه تهدید تحقیر دادرسی در برابر مدیران بالا Bharti Airtel, Vodafone ایده و دیگر شرکت های مخابراتی برای عدم تطابق با آن بخشنامه به پرداخت غرامت. آن از آنها خواست تا برای روشن شدن حق قبل از تاریخ بعد از جلسه در 17 مارس است.

در نظم که در آن شما باید یک مكيدند مخابرات بخش apex دادگاه ابراز نارضایتی در “جسارت” از یک میز افسر در وزارت مخابرات برای “scuttling” منظور خود را با صدور یک بخشنامه نوشته شده را هر سرکوبگر اقدام علیه شرکت برای واریز حق عضویت توسط 23 ژانویه سال 2020 مهلت. “چگونه می توانید یک میز مامور انجام این کار به انگلستان سفارش. این قانون کشور است. این است راه درمان شما در دادگاه” سه عضو نیمکت گفت.

عدالت آرون Mishra, بود که عنوان نیمکت گفت: “ما نمی دانیم که ایجاد این بی معنی است. که تولید این همه ؟ وجود دارد هیچ قانون و چپ در کشور ؟ من به معنای واقعی کلمه نگران. من احساس می کنم من باید در این دادگاه و در این سیستم است. من میگم این با احساس مسئولیت.” وکیل عمومی Tushar مهتا مناقصه عذرخواهی قبل از نیمکت نیز شامل عدالت S Abdul Nazeer و عدالت M R شاه و گفت: میز افسر نمی تواند انجام این کار است. SC خواسته است به میز افسر نقطه به توضیح دهد که چرا اقدام مناسب باید گرفته نمی شود در مقابل او را برای عمل خود را.

Rs 1.47 لاخ cr
کل تنظیم درآمد ناخالص (AGR) 15 شرکت مدیون پورنو نقطه

‘خطر duopoly بالاتر از قبل’

وضعیت برای Vodafone ایده “به ویژه آسیب پذیر” و خطر duopoly در این بخش بالاتر از قبل گفته یک تحلیلگر. “تردیدی نیست که این بد است, اخبار مخابرات صنعت” Mahesh Uppal مدیر در شرکت مشاوره Com برای اولین بار هند گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im