آیا شما بچه ها آن را دریافت ؟

آیا شما بچه ها آن را دریافت ؟ – ورزش

به روز شده: May 04, 2020, 16:00 IST | یک خبرنگار | بمبئی

خواننده جنیفر لوپز و بسکتبال ستاره شریک الکس سر به قطار در میامی با وجود مستند

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez

جنیفر لوپز و الکس رودریگز

حتی به عنوان بسیاری از نقاط جهان از جمله امریکا تحت مستند با توجه به کروناویروس همه گیر وجود دارد ممتاز چند که هنوز هم می تواند راه خود را. خواننده پاپ جنیفر لوپز و بیس بال ستاره شریک الکس رودریگز موفق شده اند برای لذت بردن از منحصر به فرد سالن جلسات در میامی فلوریدا با وجود تمام اماکن عمومی شده دستور به تعطیل با توجه به تلخیص از ایمیل های روزانه.

در تصاویر منتشر شده توسط, روزنامه, JLo, 50, است دیده می شود در یک محصول بالا و پخش در حالی که یک میله, 44 است که در آنها به عنوان خروج از ورزشگاه را درب عقب. جالب اینجاست که یک نشانه در درب می خواند ‘این ورزشگاه است و نه باز ماندن در خانه امن باقی بماند.

آمریکا یکی از بدترین آمار در کشورهای در Corovirus بحران ضبط بیش از 6000 مرگ و میر تا تاریخ و فلوریدا است که این کشور سومین کشور ارائه سریع گسترش خطر است.

طرفداران ناراحت بودند با JLo و یک میله. یکی آنلاین پیرو نوشت: “این افتخار است ژرف” در حالی که یکی دیگر از سوال که چرا زن نمی تواند استطاعت مجهز بدنسازی صفحه اصلی خود را داده عظیم در ترکیب ثروت است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de