آیا استفاده از rapid test, کیت برای 2 روز خواهد پروب گسل: ICMR می گوید متحده

آیا استفاده از rapid test, کیت برای 2 روز خواهد پروب گسل: ICMR می گوید متحده – اخبار

به روز شده: Apr 22, 2020, 07:53 IST | سازمان | دهلی نو

پرداختن به plaints از معیوب کیت ICMR می گوید آنها موضوع مشاوره پس از تیم انجام اعتبار سنجی فیلد از تجهیزات

A municipal worker walks to deliver vegetables to residents of a restricted area in Kolkata on Tuesday. Pic/AFP

یک کارگر شهرداری پیاده روی برای تحویل سبزیجات به ساکنان یک منطقه محدود در کلکته در روز سه شنبه. عکس/AFP

در میان شکایت در مورد معیوب سریع تست کیت شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در روز سه شنبه توصیه متحده را به استفاده از آنها را برای دو روز آینده گفت: موضوع مشاوره پس از تیم خود را انجام اعتبار سنجی درست از این تجهیزات است. روزانه دولت جلسه توجیهی در Coronavirus وضعیت در کشور ICMR را دکتر رامان R Gangakhedkar خواسته شده بود در مورد معیوب سریع تست کیت.

“ما دریافت کرده اند شکایت از دولت دیروز و تا کنون مورد بحث با سه متحده است. بیش از حد تغییرات گزارش شده در نتایج سریع تست کیت و RT-PCR کیت. ما توصیه متحده را به استفاده از آنها را برای دو روز آینده,” او گفت:. “این کیت تست خواهد شد و اعتبار در این زمینه توسط تیم ما. ما موضوع را روشن مشورتی در دو روز. اگر مشکلات شناسایی شده در دسته ما بگویید این شرکت برای جایگزینی,” او گفت:.

او گفت که در مجموع 4,49,810 نمونه برای COVID-19 عفونت آزمایش شده اند تا سه شنبه که 35,852 انجام شد در روز دوشنبه. به عنوان بسیاری از 29,776 نمونه های آزمایش شده در 201 آزمایشگاه تحت ICMR شبکه و 6,076 در 86 آزمایشگاه های خصوصی, او گفت:.

رئیس 4th قدرت گروه (برای مقابله با COVID-19) گفت که دولت به ایجاد یک پورتال با استاد پایگاه داده از متخصصان مراقبت های بهداشتی و داوطلبان.

“تا اکنون جزئیات 1.24 کرور منابع انسانی از انواع مختلف به آن اضافه شده,” او گفت:. جزئیات تاج رزمندگان در 20 دسته بندی و 49 زیر مجموعه که می تواند کمک به COVID-19 مدیریت تلاش های در دسترس هستند متحده و اتحادیه سرزمین در پورتال, او گفت:. Lav Agrawal مشترک وزیر در وزارت بهداشت گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که 18,601 موارد مثبت گزارش شده در سراسر کشور تا کنون. به عنوان بسیاری از 3,252 افراد درمان شده است تا در حال حاضر, او گفت:, و اضافه کرد 705 آنها را بهبود روز دوشنبه. “این ما بازیابی درصد به 17.48,” او گفت:.

ضرب و جرح و دستگیری و مرگ و میر در میان COVID-19

Workers wearing protective suits prepare food packets to distribute among needy people arranged by the district administration in Srinagar, on Tuesday Pic/PTI
کارگران با پوشیدن لباس محافظ مواد غذایی آماده بسته برای توزیع در میان نیازمندان مرتب توسط دولت در منطقه سرینگر در روز سه شنبه Pic/PTI

. در قلب غم انگیز, حادثه, a 12-year-old girl سقوط کرد و درگذشت محض خستگی بعد از پیاده روی به مدت سه روز به طور مداوم پوشش 100 کیلومتر از Telangana بازگشت به خانه به چتیسگر در طول ملی مستند.

. این TMC در روز سه شنبه دوبله به عنوان “ماجراجویی گردشگری” بازدید از دو مرکزی تیم به بنگال غربی به صورت یک در نقطه ارزیابی COVID-19 وضعیت و پرسید: چرا چنین هیئت بودیم به متحده با شماره های بالاتر از عفونت ها و نقاط مهم.

. 35 سال پس از درگذشت گفته او حمله پلیس به صورت مستند نقض هنجارها در گنٹور روستایی در روز دوشنبه. مرحوم شناخته شده به عنوان شیخ محمد Ghouse.

. ملی Fisherfolk فروم (NFF) در یکشنبه خواست مرکزی و تامیل نادو دولت به برداشتن قدم برای بازگرداندن 400 ماهیگیران از دولت سرگردان در Andaman.

. یک اللهآباد (هند) استاد دانشگاه بازداشت شده است به همراه 29 نفر از جمله 16 شرکت کنندگان خارجی از Tablighi Jamaat دیدار در Nizamuddin در دهلی نو کرد و گفت:.

. این راجستان دولت در روز سه شنبه متوقف شد و با استفاده از چین ساخته شده سریع تست کیت برای Coronavirus پس از تحویل نتایج نادرست. دولت بهداشت و درمان, وزیر, Raghu شارما گفت: این کیت به تنها 5.4 درصد نتایج دقیق در برابر انتظار از 90 درصد دقت و بنابراین کیت بودند از هیچ بهره مند شوند.

. برخی از Infosys techies گسترش در سراسر جهان تست شده اند COVID-19 مثبت با توجه به نرم افزار اصلی در روز سه شنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im