همین حالا Ekta کاپور عکس روز تولد آرزو Smriti Irani!

همین حالا Ekta کاپور عکس روز تولد آرزو Smriti Irani! – سرگرمی

انتشار: Mar 23, 2020, 19:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اگر شما از طرفداران از Smriti Irani, Ekta کاپور و فرقه Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi کاپور آرزو بازیگر-تبدیل-سیاستمدار نمی توان از دست رفته و خالص است دلتنگ مسائل!

Picture Courtesy: Ekta Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Ekta کاپور

اگر شما از طرفداران از Smriti Irani, Ekta کاپور و فرقه Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi کاپور آرزو بازیگر-تبدیل-سیاستمدار نمی توان از دست رفته و خالص است دلتنگ مسائل! یاد روزانه صابون مشخص شده اولین همکاری Smriti ایرانی و Ekta کاپور و همیشه از پس دوستی خود را دیده است بدون موانع. به عنوان روز علائم تولد Smriti Irani, Ekta کاپور بهترین آرزوها برای به اشتراک گذاشتن برای دوستان, maasi هیچ. 1 و محرم!

مارک Smriti Irani تولد Ekta سهام یک قلب گرم شدن کره زمین پیام همراه با تصویری است که اثبات آنها چگونه بوده است برای بیش از یک دهه و, چگونه دوستی هنوز هم قوی می رود. پیوند است که واقعا شکست ناپذیر است.

Ekta کاپور مصرف به رسانه های اجتماعی بورس “Happie bday maaasi no1! از دادن u جوایز به@گرفتن جوایز از تو ما آمده اند راه طولانی! به u سرخ shyly در یک پیراهن سفید n, جین, هنگام @monishasinghkatial n من گفت: تو ما را r پرتاب تو از ghar Ek mandir به ..بازیگران u به عنوان یک سرب در جدید ما نشان می دهد saas bhi kabhi bahu thi ..n و سپس سفارش یک کیک آن را به عنوان ur bday که زور تو حتی ذکر است از ترس ..برای دیدن تو فرمان mtngs مودبانه و در عین حال محکم n دیدن مردان قدرتمند مشتاقانه گوش..من فکر می کنم iv دیده می شود این همه با تو ! U تبدیل شدن به یک همسر یک مادر ..من تبدیل شدن به یک مادر همه چیز را تغییر ازت چیزی بود! Rishton ka زنگ زد badla …ainaaa ab bhi wahi! Happie bday سوپر زن”

نگاهی به این عکس های فوق العاده و پست حق در اینجا:

از نکات برجسته فیلم همه مبارک بار آنها را با هم صرف و به پایان می رسد در یک شیرین رجعت از Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu این است که حتی بسیاری از تمجید و زد در تلویزیون برای سال!

Ekta کاپور همیشه قوی است و تولید بیشتر و بیشتر محتوای یکی پس از دیگری. او در کنار آنهایی که, Ek Villain 2 و بعد Pagglait.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>