‘نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد’: Virat Kohli در کریکت در حال تغییر با توجه به کروناویروس

‘نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد’: Virat Kohli در کریکت در حال تغییر با توجه به کروناویروس – ورزشی

به روز شده: May 31, 2020, 14:45 IST | ANI | دهلی نو

Kohli انجام شد یک Instagram live جلسه با عنکبوتی که تار میتند Ravichandran Ashwin و پس از آن بود که هند کاپیتان پرسیده شد که آیا او می بیند بازی تغییر زیادی که این سوانح

Virat Kohli

Virat Kohli

هند کاپیتان Virat Kohli گفته است که او واقعا نمی دانم که آیا بازی کریکت تغییر خواهد کرد یا نه یک بار عمل رزومه در طول این coronavirus دوره است.

Kohli انجام شد یک Instagram live جلسه با عنکبوتی که تار میتند Ravichandran Ashwin و پس از آن بود که هند کاپیتان پرسیده شد که آیا او می بیند بازی تغییر بسیاری که آن را از سر گرفته است.

“بازی تغییر زیادی ؟ من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد آن است که بسیار عجیب و غریب تفکر حتی از جلسات تمرین به طور غریزی مانند شما می خواهید به clap/hi-five, اما شما نمی توانید انجام دهید که شما را دیدار با مردم پس از یک مدت زمان طولانی شما را به سمت دست ها و دور ماندن” Kohli گفت: Ashwin در تعامل است.

“من می دانم آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, ممکن است یکی از ویژگی های دائم تا زمانی که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از درمان یا واکسن می آید که ما نیاز به ایجاد که بخشی از روال ما,” او اضافه شده است.

اما هند کاپیتان همچنین تخمین می زند که مردم نمی خواهد پیدا کردن آن سخت به acclimatise به چالش های جدید خواهد شد که با توجه به بازیکنان به دلیل coronavirus.

“همه ما پیدا کردن آن عجیب و غریب با همه چیز در زندگی از آن نخواهد بود که مشکل به یک بخشی از زندگی ما” Kohli به این نتیجه رسیدند.

در مارس 22, شورای بین المللی کریکت (ICC) اعلام کرده بود “بازگشت به کریکت دستورالعمل’ به صورت امن از سرگیری این ورزش است.

به رزومه آموزشی بین المللی کریکت ICC است گفت: “در نظر گرفتن انتصاب یک افسر ارشد پزشکی و/یا ایمنی زیستی رسمی خواهد شد که مسئول اجرای مقررات دولت و ایمنی زیستی برنامه ریزی برای از سرگیری آموزش و رقابت است.”

نیاز به یک pre-match انزوا اردوگاه آموزشی بهداشت و متوسط چک و COVID-19 تست حداقل 14 روز قبل از سفر برای اطمینان از این تیم coronavirus رایگان نیز ذکر شده است.

Sanitisation از تجهیزات شخصی قبل و بعد از استفاده و عمل اجتماعی فاصله نیز بخشی از دستورالعمل. بازیکنان و داوران باید حفظ اجتماعی فاصله در زمینه کریکت است و شامل هیچ توزیع بیش از پخش آیتم (کلاه, حوله, عینک آفتابی, ژاکت کش باف پشمی) به داوری و یا هم تیمی. در نظر اتخاذ یک فرایند است که کمک خواهد کرد کاسه در مدیریت خود موارد. داوران نیز ممکن است تشویق به استفاده از دستکش در هنگام دست زدن به توپ.

به طور منظم دست sanitising زمانی که در تماس با توپ ممنوعیت در استفاده از بزاق دهان و دست زدن به چشم و بینی و دهان پس از تماس با توپ اقدامات برای ‘مدیریت ایمن توپ’.

ICC ذکر شده در حالی که سفر – در نظر چارتر پرواز و صندلی فاصله برای اطمینان اجتماعی فاصله. همه کریکت بین المللی متوقف شده است و از ماه مارس با توجه به کوروناویروس.

اما انگلستان و غرب هند به دنبال یک بازی سه بازی سری تست در جولای این سال در ‘زیستی امن’ محیط زیست است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de