دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار چین از عواقب بیش از COVID-19

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار چین از عواقب بیش از COVID-19 – اخبار

به روز شده: Apr 20, 2020, 07:46 IST | سازمان | واشنگتن

مغلوب ساختن پیشی جستن که ابراز ناامیدی بیش از چین دست زدن به بیماری اتهام عدم شفافیت اولیه و عدم همکاری با آمریکا در مقابله با بحران

A man protests against Trump's (left) handling of the pandemic. Pic/AFP

یک مرد در اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن (سمت چپ) دست زدن به بیماری همه گیر. عکس/AFP

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چین هشدار داده است که باید آن را بپذیرد اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای گسترش COVID-19, راجع در پکن بیش از دست زدن به آن از COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن که ابراز ناامیدی بیش از چین دست زدن به بیماری اتهام عدم شفافیت اولیه و عدم همکاری با آمریکا در مقابله با بحران. “اگر آنها آگاهانه مسئول آره, پس باید عواقب. شما در حال صحبت کردن در مورد شما می دانید به طور بالقوه زندگی مثل هیچ کس دیده می شود پس از سال 1917,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روابط با چین بسیار خوب بود تا زمان مرگبار COVID-19 جاروب در سراسر جهان است. او گفت: وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک اشتباه کردم که از کنترل خارج شده و چیزی به عمد انجام شده. او همچنین ابراز شک و تردید خود را بیش از این مقام چینی آمار و ارقام در مورد تعداد مرگ و میر در کشور خود این ادعا که مرگ و میر بودند راه جلوتر از ما.

برتر چینی ویروس شناسی آزمایشگاهی در ووهان است که در چشم طوفان به اتهام منبع Coronavirus را برای اولین بار رد این اتهام که ویروس کشنده نشات گرفته از آزمایشگاه خود را قبل از گسترش آن در سراسر جهان و ایجاد اغتشاش ویران کردن.

گرسنه بیکاری به نوبه خود به بانک های مواد غذایی در آمریکا

هزاران نفر از خانواده ها در برخورد با این بیماری همه گیر در حال تبدیل شدن به مواد غذایی بانک ها به انتظار ساعت برای کمک در خطوط ماشین کشش تا آنجا که چشم می توانید ببینید. و با 22 میلیون نفر از کار به ظاهر یک شبه این خیریه تغذیه بی خانمان و ترس مردم از ترس آن روز خواهد آمد که آنها نمی تواند مقابله با سونامی از تقاضا است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de