دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از تاج محل می گوید امریکا را دوست دارد هند

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از تاج محل می گوید امریکا هند را دوست دارد – اخبار

به روز شده: فوریه 24, 2020, 17:57 IST | PTI | آگرا

رئیس جمهور ایالات متحده به همراه همسرش, Melania, دختر, Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر وارد در آگرا از احمدآباد

US President Donald Trump and First Lady Melania Trump pose as they visit the Taj Mahal in Agra. Picture/ PTI

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump مطرح آنها به عنوان بازدید از تاج محل در آگرا است. عکس/ PTI

آگرا: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump در دوشنبه شب در بازدید یاد تاج محل به عنوان آنها شگفت زده در مشهور قرن 17 مغول دوران آرامگاه ساخته شده است به عنوان یک بنای تاریخی عشق

تاج محل ساخته شده بود که توسط امپراتور مغول شاه جهان در حافظه از همسرش ممتاز محل که در سال 1631, شده, مرمت, برای بازدید. رئیس جمهور تهمت و بانوی اول برگزار شد و دست آنها به عنوان قدم در تاج پیچیده و بعد از آن نوشت: در این بازدید کتاب. آنها نیز در جریان در مورد تاریخچه و اهمیت این بنای تاریخی است.

سفر رئیس جمهوری آمریکا به آگرا و تاج تولید شده بزرگ شور و هیجان در میان ساکنان محلی است. برخی از مغازه ها حتی نمایش داده می شود خود را بنرهای استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن به هند است. تهمت هم به توییتر برای بیان احساسات خود را در مورد اولین سفر رسمی خود را به هند آغاز شد که با مراجعه به احمدآباد.

“بانوی اول و من سفر 8,000 مایل در سراسر جهان را به یک پیام به هر شهروند این کشور و آمریکا را دوست دارد و هند و امریکا احترام می گذارد هند و مردم آمریکا همیشه درست خواهد بود و متعهد دوستان از مردم هند” آمریکا رهبر توییتی در هندی.

از Kheria هوایی اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان بیش از 30 وسایل نقلیه سوار به Oberoi Amarvilas هتل در نزدیکی تاج محل مجتمع به بیش از 15000 دانش آموزان در مدرسه که به انتظارنشسته بودند تا هر دو طرف از این مسیر برگزار می شود آمریکا و هند پرچم و تشویق رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان کاروان گذشت.

عظیم تابلوهای تبلیغاتی تحمل پیام های تبریک و عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول و مودی نقطه چین نزدیک به 13 کیلومتر کاروان مسیر به خیابان roundabouts decked با ما و هند همواره پرچم آمریکا-هند دوستی.

گسترده ای سه لایه امنیتی است که در جای خود آگرا بازدید و مقامات حال کردم تاج محل محل پاک از بازدید کنندگان توسط noon, ساعت جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به جشن نقطه عطفی در معماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اولین بانوی لذت می برد نمایی از سنگ مرمر مارول در شب به عنوان یک نسیم خنک اضافه شده به آب و هوای دلپذیر.

آنها نیز مطرح شده برای تصاویر برای عکاسان. این زن و شوهر را صرف حدود یک ساعت در تاج برای گرفتن غروب از یونسکو, میراث قبل از رفتن به دهلی نو.

آخرین رئیس جمهور برای بازدید از مغول-عصر تعجب بود که بیل کلینتون بود که به هند آمده در سال 2000. او تا به حال دیده می شود تاج همراه با دختر, Chelsea Clinton. در سال 1959 پس از آن ما رئیس جمهور دوایت دیوید آیزنهاور سفر کرده بود تاج همراه با پس از آن نخست وزیر جواهر لعل نهرو.

از عظیم تابلوهای تبلیغاتی تحمل پیام تبریک به خیابان roundabouts decked با ما و هند پرچم آگرا منتظر بود با هیجان به استقبال رئیس جمهور تهمت و مقامات ترتیبات ساخته شده برای ارائه یک “پر جنب و جوش آگرا” بازدید رئیس جمهور به دنبال به لرزش کردن پیر با برچسب `شهر ارواح’.

“در طول سفر کلینتون به خیابان های شهر متروک با توجه به ترتیبات امنیتی باعث او را به آن را `شهر ارواح’. این زمان هیجان احساس می شود در هوا” گفت: Mohit Kumar, که با این نسخهها کار در یک هتل در Tajganj منطقه است.

“من بسیار جوان بودم در سال 2000 زمانی که کلینتون بازدید کردند. ما بسیار هیجان زده و خوشحال است که دیگر رئیس جمهور ایالات متحده آمده است به شهر ما که به دلیل امکانات رفاهی مدنی بهبود یافته است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد آگرا پس از به طور مشترک با حضور نخست وزیر نارندرا مگا `Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در تازه ساخته شده Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد.

در هنگام ورود خود را در هوایی بیش از 250 هنرمندان کشیده شده از نقاط مختلف اوتار پرادش انجام شده ‘Mayur رقص’, ‘Rai رقص محلی’, Dhobia رقص محلی’ به عنوان صدا دار برای تلفن های موبایل از ‘bumrasia’ nagada, dholak, mridang اضافه شده به جشن محیط.

یک غول بیلبورد وجود دارد شامل مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump و نخست وزیر مودی استقبال زن و شوهر با یک پیام “خوش آمدید Grand هند را بهترین دوست خود به شهر عشق آگرا’.

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کرده بود در Kheria هوایی توسط اوتار پرادش فرماندار Anandiben پاتل و وزیر یوگی Adityanath.

“از فرودگاه, رییس جمهور کاروان سفر کرد تا Oberoi Amarvilas هتل واقع در نزدیکی دروازه شرق از تاج محل پیچیده است. از آنجا که رئیس جمهور و خانواده اش و اعضای هیئتی همراه او نقل مکان کرد و به کشورهای عضو اکو دوستانه گلف چرخ دستی های برای سفر به این بنای تاریخی و محوطه” یک مقام ارشد گفت.

همانطور که در دیوان عالی کشور جهت بنزین یا دیزل-اداره وسایل نقلیه مجاز در عرض 500 متر از تاج محل دروازه.

معماری مارول محاط به میراث جهانی یونسکو در سال 1983 سفید ساخته شده است مکرنا سنگ مرمر و ماسه سنگ قرمز و مشهور آن پیچیده منبت کار بر روی سطح سنگ.

تاج محل یکی از عجایب هفتگانه جهان می ایستد در بانک Yamuna و همیشه در سفر از بازدید از سران دولت.

در سال 2015 پس از آن باراک اوباما رییس جمهور آمریکا برنامه ریزی شده بود برای بازدید از این بنای تاریخی در طول سفر هند. گفته شده است او نمی تواند انجام دهد بنابراین با توجه به دلایل امنیتی. این یکی از ترین عکس های سایت در جهان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im