دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید طرح طرحهایی برای بازگشایی امریکا به عنوان مرگ و میر بالا 60,000

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید طرح طرحهایی برای بازگشایی امریکا به عنوان مرگ و میر بالا 60,000 – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 01, 2020, 13:29 IST | سازمان | واشنگتن دی سی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای از سرگیری خارج از کشور سفر پس از گذراندن بیش از یک ماه بیشتر cooped در کاخ سفید شروع با یک سفر به آریزونا در هفته آینده

Donald Trump

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال خواهد بود نه گسترش آن COVID-19 اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگامی که آنها منقضی پنج شنبه و پسرش در قانون و مشاور Jared کوشنر پیش بینی شده که در ماه جولای این کشور خواهد بود “واقعا تاب دوباره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به پرواز در هفته آینده

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای از سرگیری خارج از کشور سفر پس از گذراندن بیش از یک ماه بیشتر cooped در کاخ سفید شروع با یک سفر به آریزونا در هفته آینده. و او گفت که او امیدوار به نگه داشتن توده تجمعات انتخاباتی در ماه های آینده با هزاران نفر از هواداران حتی اگر کارشناسان پزشکی گفت: امید کمی وجود دارد از داشتن یک واکسن توسط آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل روزانه خود را خوش بین به روز رسانی در چهارشنبه قرار دادن یک چهره مثبت در آخرین گریم تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در روز چهارشنبه رخنه گذشته 60,000 شکل که او در هفته های اخیر پیشنهاد کرده بود ممکن است کل تعداد مرگ.

35 ایالت’ بازگشایی برنامه ریزی کردن

“ما سوگواری… هر زندگی غم انگیز از دست داده و به نامرئی دشمن. و ما heartened که بدترین درد و رنج است برای رفتن به پشت سر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. به عنوان بسیاری از 35 به 50 ایالت آمریکا تحت تاثیر این بیماری همه گیر را رونمایی رسمی بازگشایی قصد دارد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اطمینان کرد که “خیلی بهتر روز” رو برای کشور است که ضربه سخت “نامرئی دشمن”.

تا کنون این ویروس کشته 61,670 آمریکایی و آلوده 1,064,737 دیگران است. در سطح جهان به ویروس کشته شده است 2,29,182 مردم و آلوده 3,244,586 دیگران است.
سازمان

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de