خرید رپورتاژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار 5-7 میلیون نفر به استقبال او در احمدآباد – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 12, 2020, 09:20 IST | ANI |

در این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که به همراه بانوی اول Melania Trump

Donald Trump

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه (به وقت محلی) گفت که پنج تا هفت میلیون نفر از مردم در حال انتظار برای استقبال از او در احمدآباد در دوران خود بسیار پیش بینی سفر به هند در اواخر این ماه.

“من (رفتن به هند). او (نخست وزیر نارندرا) گفت: ما باید میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم است. او فکر می کند ما باید پنج تا هفت میلیون نفر فقط از فرودگاه به استادیوم جدید (Motera ورزشگاه),” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

با توجه به وزارت امور خارجی (MEA) تهمت است انتظار می رود برای حضور در یک رویداد در Motera ورزشگاه در احمدآباد روی خطوط ‘پرونده مودی’ تابع است که خطاب شد توسط رئیس جمهور ایالات متحده و مودی در هوستون در ماه سپتامبر سال گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله به پرداخت یک سفر دو روزه به هند از فوریه 24.

تشریح نارندرا نخست وزیر یک “آقا بزرگ” تهمت گفت که او به دنبال به جلو به ازدواج خود دیدار کرد.

“او (مودی) توسط یکی از دوستانم که او یک نجیب زاده و من نگاه به جلو به رفتن به هند است. بنابراین ما خواهد شد در پایان ماه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او امیدوار است برای یک معامله تجاری با هند در طول سفر است.

“آنها می خواستند به انجام کاری. خواهیم دید که اگر ما می توانیم معامله درست. ما آن را انجام دهید” اعلام کرد.

در این دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که به همراه بانوی اول Melania Trump خواهد شد و شرکت در درگیری های رسمی در دهلی نو و احمدآباد و تعامل با گسترده مقطع از جامعه MEA در بیانیه ای گفت.

اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی خود به هند که قبلا ساخته شده توسط کاخ سفید در روز دوشنبه که در بیانیه اش گفت که رئیس جمهور ایالات متحده و مودی موافقت کرده بود در طول یک مکالمه تلفنی اخیر که این سفر را “تقویت بیشتر ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک و برجسته قوی و پایدار اوراق قرضه بین آمریکا و مردم هند”.

“جهانی همکاری استراتژیک بین هند و آمریکا بر اساس اعتماد و ارزش های مشترک و احترام متقابل و درک و مشخص شده توسط گرما و دوستی بین مردم دو کشور” MEA گفت: در آن بیانیه است.

همچنین اعلام کرد که این دیدار فرصتی برای رهبران دو کشور برای بررسی پیشرفت در روابط دوجانبه و تقویت همکاری های ستراتیژیک میان دو کشور ،

“رابطه بیشتر تکامل یافته تحت رهبری نخست وزیر مودی و رئیس جمهور تهمت با پیشرفت های قابل توجهی در همه زمینه ها از جمله تجارت دفاع, مبارزه با تروریسم و انرژی و هماهنگی منطقه ای و مسائل جهانی و همچنین مردم-به-مردم روابط” بیانیه ای گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im