استفاده داخلی از موارد افزایش به مستند تبدیل به اسارت برای بسیاری از زنان

استفاده داخلی از موارد افزایش به مستند تبدیل به اسارت برای بسیاری از زنان – اخبار

منتشر شده در: Mar 31, 2020, 15:51 IST | PTI | دهلی نو

کمیسیون ملی برای زنان (NCW) دریافت 58 شکایت از مارس 23 مارس 30

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دهلی نو: موارد خشونت داخلی در هند افزایش یافته و از مارس 24 مستند با شوهران تخلیه سرخوردگی خود را در همسران که هیچ فرار از معتادان خود ،

هند مطرح بوده است در سه هفته مستند از مارس 24 با آن 1.3 میلیارد نفر از مردم دستور به ماندن در خانه در نظر شیوع کروناویروس که ادعا 32 زندگی و آلوده بیش از 1200 نفر در کشور است.

کمیسیون ملی برای زنان (NCW) مثلا دریافت 58 شکایت از مارس 23 مارس 30 با توجه به داده های قابل دسترسی توسط PTI. بسیاری از این شکایت آمده اند از شمال هند به خصوص پنجاب گفت: NCW رئیس Rekha Sharma.

“تعداد افزایش یافته است. مردان نا امید در خانه نشسته و در حال گرفتن که نا امیدی در زنان است. این روند به خصوص دیده می شود در پنجاب از جایی که ما دریافت کرده اند و بسیاری از این شکایات” شارما گفت PTI.

این آمار و ارقام دقیق از دولت نمی شد فورا در دسترس است. “58 فقط شکایت ما دریافت ایمیل. این رقم واقعی است و به احتمال زیاد بیشتر از بخش عمده ای از شکایت آمده از زنان در اقشار پایین تر جامعه که برای ما ارسال شکایت خود را از طریق پست,” او توضیح داد.

در میان کسانی که به خارج از NCW بود پدر درخواست کمک برای دختر خود را که او گفته است که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم توسط شوهرش در خانه خود در سیکر راجستان. هنگامی که تماس با PTI پدر گفت به شرط ناشناس ماندن گفت که او پسر در قانون ،

دختر خود را نداده اند مواد غذایی از آنجا که مستند به اثر پدر اتهام.
با توجه به Sharma, بسیاری از زنانی که دچار خشونت خانگی نمی دانم که چگونه به ارسال ایمیل و این تعداد ممکن است افزایش با علاوه بر این از شکایات دریافت شده از طریق پست.

تعداد پستی شکایات نیز پایین خواهد آمد با توجه به مستند شارما گفت. دولت و کمیسیون نیز گزارش افزایش در تعداد استفاده داخلی موارد است. او می خواست به سعی کنید به تماس با پلیس و یا رسیدن به وزارت امور خارجه زنان کمیسیون اگر آنها با خشونت خانگی.

“زنان احساس آنها نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به ما با توجه به این مستند اما این طوری نیست. آنها باید سعی کنید برای تماس با پلیس و یا دولت و کمیسیون در صورتی که تحت چنین شرایطی” او گفت:.

فعالان حقوق زن را نیز دریافت شکایات متعدد از خشونت از زنان پس از اجرای مستند. تمام هند مترقی زنان کانون و فعال حقوق Kavita کریشنان گفت: زنان آسیب پذیر می تواند نقل مکان کرد و به مکان های امن تر اگر دولت داده بود و برخی از هشدار از مستند.

“همه زنان (قربانیان خشونت های خانگی) که تماس به من گفت تا به حال آنها شناخته شده (در مورد مستند) آنها سعی کرده اند برای دریافت زودتر و در مکان های امن” او گفت:. “تنها چیزی که برای انجام شده است به کمک و نجات خشونت خانگی بازماندگان. وضعیت آنها بدتر است در حال حاضر در مستند” کریشنان اضافه شده است.

با توجه به وانی سوبرامانیان عضو گروه زنان را Saheli اعتماد “اسارت به هر حال درایوهای مردم دیوانه و سوء استفاده از موقعیت فقط آن را بدتر می کند”. Ranjana Kumari مدیر مرکز تحقیقات اجتماعی گفت: هر کس در خانه است با توجه به این مستند و زنان در حال گرفتن شجاعت به برای کمک تماس بگیرید.

“این خوب نیست وضعیت برای زنان” Kumari گفت. با توجه به NCW داده بودند 291 شکایت از خشونت خانگی (فقط ایمیل شکایت از آوریل 23) در ماه مارس است. وجود دارد 302 شکایات در ماه فوریه و 270 در ماه ژانویه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>