سگ جدا از صاحب خود می شود گزارش از دست رفته در ایستگاه پلیس

سگ جدا از صاحب خود می شود گزارش از دست رفته در ایستگاه پلیس – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 26, 2020, 16:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | تگزاس

ماموران در تعجب بودند که این سگ به نام چیکو با آرامش راه می رفت به ایستگاه پلیس رفت و به مقابله به گزارش خود را از دست رفته

This image has been used for representational purposes only. (Photo: AFP)

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها. (عکس: AFP)

تگزاس: حتی یک سگ می داند که اگر یکی را از دست داده و سپس آن را بهتر است به سر به ایستگاه پلیس. و این سگ در تگزاس که از هم جدا کردم او انسان با نزدیک شدن به ایستگاه پلیس محلی گزارش خود را از دست رفته تعجب آور افسران هم آینه گزارش شده است.

ماموران در تعجب بودند که این سگ به نام چیکو با آرامش راه می رفت به ایستگاه پلیس رفت و به مقابله به گزارش خود را از دست رفته است. Sgt فرسوده مارتین یکی از اولین افسران که ملاقات چیکو در ایستگاه پلیس به گزارش “مورد” فکر می کردم که این سگ بود در قدم زدن و کاهش یافته بود به آنها مراجعه و روشن کردن روز خود را’. “او به نظر نمی رسد مضطرب در مورد خود را از دست داد وضعیت در همه,” او گفت:.

این مسئول اضافه شده که سگ دریافت توجه زیادی از افسران بودند که با او بازی با توپ تنیس در لابی. چیکو نام برچسب افتاده بود از یقه اش.

کنترل حیوانات نامیده می شد به بررسی او را برای خود میکرو تراشه اما در آن زمان آنها وارد چیکو به حال تسهیل در خارج از ایستگاه پلیس و هیچ یک از افسران متوجه شدم. به نظر می رسد سگ می دانستم که راه خود را بازگشت به خود را صاحب خانه و موفق به رفتن به خانه.

این افسر همچنین گفت که صاحب سگ پاسخ داد: روز بعد گفت که او است صاحب سگ و او به خانه بازگشت. او همچنین گفت که صاحب سگ می ماند یک مایل دور از ایستگاه.

سگ دریافت ستایش از مردم برای اقدامات خود را با بسیاری از opnion که او باید به استخدام نیروی پلیس است. یک فرد سوزان رایان نقل شد در این گزارش گفت: “من فکر می کنم چیکو قطعا تقاضا برای کار. نگاه تیز او را به دنبال. بسیار قابل ملاحظه است.” در حالی که فرد دیگری کلیا Mutt نقل شد در این گزارش گفت: “OMG! چه زیبا است این. من مطمئن هستم که افسران عاشق این. چه خوش تیپ متقاضی… من او را استخدام.”


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de