آیا MS Dhoni از دست دادن سرد خود را? بله, او انسان است و محدود به واکنش نشان می دهند!

آیا MS Dhoni از دست دادن سرد خود را? بله, او انسان است و محدود به واکنش نشان می دهند! – ورزش

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 08:41 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که وجود داشته است که نمونه Dhoni خود را از دست داده سرد کریکت کارشناسان Gautam Gambhir قیامت Pathan و برت لی صدای افکار خود

Picture Courtesy/ MS Dhoni's Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ MS Dhoni را Instagram

سرد و آرام و جمع آوری شده است که MS Dhoni برای شما بیشتر از زمان! اما به نظر می رسد که حتی این تشکیل شده کاپیتان می تواند به از دست دادن خلق و خوی خود را. آخرین قسمت از ستاره های ورزشی’ نشان می دهد کریکت متصل است که پخش هر شنبه و یکشنبه 7 PM & ساعت IST, ویژه, موارد نادر زمانی که کاپیتان سرد بود و نه سرد!

Kuldeep است که نه تنها به صورت Mahi خشم. در لیگ 2019, CSK سریع-کاسه دیپاک استان دگرگون متوالی بدون توپ در برابر Kings XI Punjab در 19th بیش از تعقیب و Dhoni خشمگین بود. جوان هاي به سرعت یاد گرفته و دگرگون CSK به پیروزی. چند روز بعد Dhoni در کانون فوق العاده صحنه در طول CSK را تعقیب در جیپور. پس از داوری ندارد-از تماس توپ شد و بحث برانگیز بیش از حکومت توسط همکارش در میدان پا Dhoni یورش برده و بر روی زمینه از ستاره شرق به داوران قطعه ای از ذهن خود را. MSD دریافت نمی کند راه خود را, اما CSK به پایان رسید تا برنده این بازی است. در طول سال Dhoni جعلی است یک پیوند نزدیک با Ravindra Jadeja. بازگشت در سال 2015 حتی آقا Jadeja کردم عصبانی خیره از کاپیتان برای انجام کار خود را در زمینه.

در حالی که وجود داشته است که نمونه Dhoni خود را از دست داده سرد کارشناسان در کریکت متصل احساس می کنید که Dhoni انسان است و موظف است به واکنش نشان می دهند گاهی اوقات.

پس از بازی با MS Dhoni در تمام فرمت های از بازی سابق کریکت Gautam Gambhir صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت ارتباط گفت: “مردم می گویند که آنها را دیده اند هرگز او را از دست دادن سرد خود را, اما من باید در یک بار. آن بود که در سال 2007 در جام جهانی و در جام جهانی که ما در میانهی شب به خوبی انجام می شود. او انسان است و او را ملزم به واکنش نشان می دهند به عنوان به خوبی. آن را کاملا به اندازه کافی برای انجام این کار است. حتی در CSK اگر وجود دارد یک misfield یا اگر کسی کاهش یافته است گرفتن. بله او سرد او احتمالا بسیار سردتر از بقیه کاپیتان دیگر. بسیار خنک تر از من برای مطمئن!”

سابق کریکت عرفان Pathan ذکر یک مثال زمانی که Dhoni خود را از دست داده و خنک در طول گرم کردن جلسه در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل “آن را در سال 2006-07. در طول گرم کردن ما یک بازی که در آن در سمت راست رودخانه خواهد خفاش با دست چپ و بالعکس. پس از ما به پایان رسید تا گرم ما استفاده می شود به تمرین ما. بنابراین در طول گرم یو پی اس وجود دارد 2 تیم است. یک بار MS Dhoni داده شد که او فکر نمی کنم او بود. او انداخت و او را بت و ساخته شده است یک خط تیره به اتاق پانسمان و آمد در اواخر تمرین. پس او را عصبانی کنید.”

در حالی که صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل سابق کریکت برت لی گفت: “ما می خواهیم هنرمندان ما می خواهیم مردم را به انجام این کار و MS Dhoni است سرگرم کننده. او هرگز قدم بر مرز. اگر او می کند این بسیار نادر است. اما ما همه بشر به عنوان Gautam Gambhir گفت.”

MS Dhoni است که هنوز هم مورد احترام به عنوان یکی از موفق ترین هندی کاپیتان و همیشه باقی می ماند غنی بخشی از کریکت هند شکوه فرهنگ عامه!

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de