آیا کاترینا کایف و Sanjay Leela Bhansali جلسه یک Gangubai Kathiawadi اتصال است ؟

آیا کاترینا کایف و Sanjay Leela Bhansali جلسه یک Gangubai Kathiawadi اتصال است ؟ – سرگرمی

انتشار: Mar 03, 2020, 14:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کاترینا کایف اخیرا خال خال در Sanjay Leela Bhansali و بسیاری از زبان شروع wagging. به نظر می رسد آن را به حال Gangubai Kathiawadi اتصال.

Picture Courtesy: Official Instagram Accounts/Katrina Kaif and Alia Bhatt

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Accounts/Katrina Kaif and Alia Bhatt

کاترینا کایف اقدام شده است در هندی فیلم برای 15 سال گذشته. Sanjay Leela Bhansali حرفه ای دهانه بیش از 24 سال است. آن دو هرگز ملاقات کرد اما به نظر می رسد یک اتحادیه است که در نهایت بر روی کارت. اگر شما به یاد داشته باشید, بهارات و صفر بازیگر به تازگی کشف در این فیلمساز و طرفداران و بسیاری از افراد دیگر فکر این می تواند برای یک فیلم همکاری.

خوب Mumbai Mirror گزارش می دهد که کایف دیده می شود ممکن است در یک آهنگ خاص در آینده فیلم Gangubai Kathiawadi که ستاره Alia Bhatt و Ajay Devgn. این آهنگ خواهد بود به ضرب گلوله در بمبئی در یک دوره دو هفته. اما هیچ چیز در مورد آن تایید شده است هنوز رتبهدهی نشده است. این دوره درام که تواریخ ظهور و هند قدرتمند ترین و مخوف کارگر جنسی است که همه مجموعه ای برای انتشار در سپتامبر 11.

Bhansali یک مرد با یک چشم انداز و چشم مناسب برای عظمت است. وجود دارد بسیار کمی از فیلمسازان که شوت آهنگ های خود را به عنوان gorgeously به عنوان او می کند. این مورد تا کنون از او ساخته شده و اولین بازی خود را با جذاب و جوشان, Khamoshi: The Musical. در طول سال های بوم از فیلم های خود را تنها رشد بزرگتر. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی نهفته است در فروشگاه با این بلند پروازانه درام.

و آمدن به کاترینا او نیز تکامل یافته به عنوان یک رقصنده فوق العاده در طول چند سال گذشته. او در یک مصاحبه در مورد چگونه یک طراح رقص یک بار trolled او قادر به کرک رقص گام. و امروز او یکی از بهترین ما. Bhansali و Kaif اتحادیه باید یکی از به یاد ماندنی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im