پزشکان حذف 6 mm آهن ربا از کودک نو پا معده

پزشکان حذف 6 mm آهن ربا از کودک نو پا معده – اخبار

انتشار: Jun 19, 2020, 14:44 IST | سرپرستان | بنگلور

یک آهنربا داشت در معده و دیگر در شکم گفت:” جراح در یک بیانیه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

بنگلور: پزشکان در یک بیمارستان خصوصی در این فناوری شهرستان نجات زندگی یک 2-سال-کودک نو پا قدیمی با از بین بردن دو آهن ربا او بلعیده سهوا ممکن است یک مقام رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

“X-ray از 2 سال Nithya (تغییر نام) در 24 مه نشان داد که او بلعیده 2 آهن ربا در حالی که بازی. یک آهنربا داشت در معده و دیگر در شکم” گفت: Sakara بیمارستان اطفال جراح A. P. Lingegowda در بیانیه ای در اینجا.

یکی دیگر از x-ray در روز بعد نشان داد که دو آهن ربا قرار گرفته بودند در روده که می تواند خطر زندگی خود را اگر حذف نشده در اولین.

“Nithya خوش شانس بود که هر دو آهن ربا برداشته شد از طریق جراحی لاپاروسکوپی در زمان بود که اولین مورد آن در بیمارستان ما گفت:” جراح.

آهن ربا کوچک بودند (6mm) اما قدرتمند است. تأخیر در درمان می تواند باعث درد و رنج است.

“به بچه ها کنجکاو هستند و تمایل به قرار دادن هر آنچه که آنها پیدا کردن در دهان, مهم است که به نگه داشتن اشیاء کوچک و دور از دسترس خود گفت:” Lingegowda.

اگر یک آهنربا را می تواند در خود را دو آهن ربا می یکدیگر را جذب و باقی می ماند در گیر بدن نما تهدید زندگی گفت: این بیانیه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net