خرید رپورتاژ

آیا می دانید که سخت ترین نقش برای Ronit Roy? – سرگرمی

انتشار: May 10, سال 2020, 13:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یک نقش که چاشنی بازیگر همیشه به یاد داشته باشید به عنوان سخت که او به تصویر کشیده خواهد شد که از SP Prithvi سینگ IPS در تحسین سری – گروگان!

Ronit Roy in a still from Hostages! Pic/PR

Ronit Roy هنوز هم از گروگان ها! عکس/روابط عمومی

ما همه آگاه باشند که چگونه بازیگران خود را اختصاص به هنر و صنعت خود و نفس گیری برای اجرای delighting بینندگان. بسیاری نمی دانند که در آن است به هیچ وجه کار آسانی به انجام این کار. جانباز بازیگران و دوباره رفته مایل اضافی برای اطمینان از بی عیب و نقص ارائه شده است. یکی از این بازیگر است Ronit Roy که به نمایش تخصص خود را با پروژه های متعدد. یک نقش که چاشنی بازیگر همیشه به یاد داشته باشید به عنوان سخت که او به تصویر کشیده خواهد شد که از SP Prithvi سینگ IPS در تحسین سریال – گروگان!

Ronit Roy صحبت کردن در مورد این نمایش گفت: “اگر چه من در بازی نقش های مختلف بیش از 3 دهه پخش Prithvi سینگ در گروگان یک چالش بود. Prithvi یک افسر پلیس است به ورزش تمام قدرت درونی خود و استقامت از شخصیت زمانی که جهان خود را می آید ریزد. به عنوان یک بازیگر من فقط می تواند تصور کنید ما چه واقعی ماموران پلیس از طریق ایجاد توازن میان خود وظیفه خانواده ها و مبارزات شخصی خود را.

آن را به من می دهد لذت بزرگ اعلام کرد که گروگان ها در حال حاضر خواهد شد در برنامه تلویزیونی Star Plus و خیلی بیشتر از شما خواهد بود بخشی از این سفر از معدن. خواهد بود مشتاقانه در انتظار نظرات و پیشنهادات خود را به کانال های شبکه های اجتماعی است. لذت بردن از نشان می دهد ایمن ماندن در خانه است.”

گروگان هندی است, جرم, هیجان انگیز, وب, ویدئو, سری کارگردان Sudhir Mishra. از پرچین داستان تواریخ اطراف جراح دکتر میرا آناند (Tisca Chopra) که قرار است برای انجام یک عمل عادی در وزیر اما شب قبل از عمل خانواده او را گروگان گرفته و او دستور به ترور او بی توجه به بیمار به منظور صرفه جویی خانواده اش او را مجبور به تصمیم گیری. ستاره Tisca Chopra و Ronit Roy ویژگی در ارائه همراه با استعداد گروه متشکل از, Parvin Dabas, Aashim Gulati و موهان کاپور.

اتصال به ‘گروگان’ شروع 13th مارس هر دوشنبه تا جمعه در ساعت 10.30 تنها در Star Plus و Hoststar

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان