آیا می دانید که چگونه نواک جوکوویچ پیشنهاد به همسر Jelena?


جهان شماره 1 صربی ستاره تنیس نواک جوکوویچ نشان می دهد که چگونه به او پیشنهاد همسر Jelena در یک بالون هوای گرم

Novak Djokovic and Jelena

نواک جوکوویچ و Jelena

صربی تنیس نواک جوکوویچ به یاد آورد که او چگونه برنامه ریزی یک پیشنهاد برای Jelena در یک بالون هوای گرم. جهان شماره 1 شروع به قدمت Jelena در سال 2005 قبل از ازدواج در سال 2014.
“او [Jelena] فکر ما در حال رفتن, پیاده روی, اما ما رفت برای سوار بالون هوای گرم. من مرتب یکی دیگر از بالون هوای گرم در فاصله به طوری که هنگامی که ما بودند و نزدیک به آن افزایش می یابد و انتشار بنر — will you marry me,” نواک گفت: در عمق با گراهام Bensinger نشان می دهد.

در ضمن Jelena گفت: “من پرسید: اگر ما به منظور دیدار با یکی دیگر از بالون هوای گرم در راه ما و او می رود مثل این است که بی دست و پا چه اتفاقی می افتد. و سپس چیزی که پایین می رود و من مانند آنچه شما با من ازدواج کن. اما من می خواهم آن را یک تجاری است ؟ او دیوانه در 7:00 هستم ؟ آن را تجاری نیست و او در حال حاضر در پایین زانو.”

نواک توضیح داد که چگونه او موفق به تعجب Jelena هنگامی که آن را به معنای بیشتر است. “او را نگه می دارد به من گفتن او می داند که من خیلی خوب است که من می توانم او تعجب. اما من واقعا خوشحالم که من موفق به تعجب او که زمانی که من نیاز به,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im