Do You Have Soul Stress?

[ad_1]

در سی و چند سال در عمل من درمان مردم از تمام جنبه های زندگی به صورت یک لیست خشکشویی از علائم. در حالی که اکثر شرایط باید چندین علل منحصر به فرد شایع ترین علت من دیده می شود استرس است. یک مثال رایج است میگرن که می تواند ناشی از حساسیت های غذایی, عدم تعادل هورمونی جمجمه ساختاری misalignments و رابطه اختلاف به نام چند – و در عین حال همواره استرس بخشی از تصویر بالینی.

فراگیر اثرات استرس ما ذهن, بدن و روح است که هیچ چیز جدید است. در دهه 1920 مجاری غدد Hans Selye توصیف آنچه که او به نام “کلی انطباق سندرم” و یا پاسخ بدن به خواسته های قرار داده شده بر آن. او دقیق چگونه استرس باعث هورمونی اتونوم پاسخ است که در طول زمان می تواند منجر به فشار خون بالا و تصلب شرایین و ورم مفاصل و بیماری های کلیوی و واکنش های آلرژیک. در آن زمان این تصور وجود دارد که ارتباط بین استرس و بیماری جسمی بود پیشگامانه و بحث برانگیز است.

از اولین روز زندگی حرفه ای من دیدم شواهد این ارتباط. در آن روزها من تنها درمان کمر درد و گردن درد و سردرد و زمانی که من به یک بیمار کامل ستون فقرات تنظیم و اعمال برخی از درمان های فیزیکی روش من کمک کرد تا آزادی خود را از استرس و آغاز فیزیکی امداد.

از آنجا که زمان استرس نمایی افزایش یافته است. اما چرا ؟ در 1980s مردم تا به حال استرس های مالی, فقط به عنوان آنها در حال حاضر. مردم رنج می برد از رابطه استرس پس از آغاز زمان. پس از 9/11 اما من متوجه چشمگیر سربازان ارتش در استرس است که تنها به نظر می رسید به شدید تر و عمیق تر به عنوان زمان می گذشت. و به عنوان من بهتر پزشک من هم شروع به جذب سخت تر موارد به معنی کسانی که با پیچیده تر علائم و اختلالات. من یاد گرفتم که چگونه به انجام عاطفی تنظیمات برای مقابله با زمینه ای باعث نگه می دارد که استرس گیر و بدن نگه داشتن بر روی آن. سپس من کشف چگونه به خاموش کردن استرس مزمن. افرادی که استرس طولانی مدت و رسیدن به نقطه ای که در آن کورتیزول از غده آدرنال بالا است نه تنها در “مبارزه یا پرواز” اما به طور مداوم – به معنی آن هرگز استوار است. این باعث افزایش وزن شپشو خواب و اضطراب و بی قراری مزمن. آن را نیز کمک می کند به همه این اختلالات می بینم مانند افسردگی, دیابت, بیماری خود ایمنی, خستگی, فیبرومیالژیا و سندرم روده تحریک پذیر (IBS), درد مزمن, اسید معده و سرگیجه به ذکر چند.

دوباره این واکنش به استرس است که جدید نیست پس چرا مردم از گرفتن این بیماری با افزایش نظم? آنچه که واقعا تغییر کرده است و با سرعت از جامعه و نگرشی قطبش. زمانی که بچه بودیم ما خواهد شنیدن به صورت دوره ای در مورد برخی از تراژدی در شهر ما یا شهر. در حال حاضر ما در حال تغذیه قاشق جهانی بدبختی و مصیبت در یک دقیقه توسط دقیقه اساس از طریق بیست و چهار ساعته اخبار چرخه و رسانه های اجتماعی. من می توانم و اما شما در حال حاضر می دانیم این است. احساس وحشت و نگرانی تبدیل شده است به یک جزء اصلی در رژیم غذایی آمریکایی و تقریبا هر فرد امروز دچار درجاتی از استرس و اضطراب است. تجاری من گوش متحده یک چهارم آمریکایی ها در حال تجربه چالش های بهداشت روانی!

با توجه به 2012 در سراسر کشور مطالعه در 20 ساله دچار اضطراب یا افسردگی. یک سوم از کودکان ما بیماری مانند ADHD آسم و آلرژی. یکی در شصت و مبتلا به اوتیسم است; این است که از یک در 10000 و در 1960s. امریکا را کودکان و نوجوانان باید پنجاه واکسن سن شش بنابراین چرا آنها آنقدر بیمار است ؟ به احتمال زیاد یکی از دلایل این است که آنها دارای انرژی منفی از جهان آنها را کنترل کمی بیش از. بیماری خود را به نوبه خود تاثیر پدر و مادر خود را’ سلامت روانی و جسمانی.

نسخه برای داروهایی که سرکوب علائم (اما علت زمینه ای(s) از آنها) را به صورت تصاعدی و به طور چشمگیری افزایش یافته و مصرف مواد مخدر تبدیل به یک اپیدمی کشتار بیشتر مردم از ما زمان جنگ. آن است که نه فقط آمریکا یا; یک مطالعه اخیر از انتاریو نشان می دهد که در سال 2015 در هر شش مرگ و میر افراد در سن بیست و پنج تا سی و چهار بود و مصرف مرتبط است.

ما ادعا می کنند به درک که استرس مزمن مضر است و باید کاهش یابد و در عین حال ما هنوز هم تمایل به دست کم گرفتن اثرات آن بر ما. ممکن است ما را به یک کلاس یوگا در اینجا وجود دارد و یا سعی کنید برخی از دیگر روش های تمدد اعصاب اما در پایان روز ما هنوز قبول اضطراب به عنوان بخشی از زندگی است. ما در اسکن مغز Mri و آزمایش خون برای پیدا کردن یک تومور یا دیگر آسیب شناسی و در عین حال اغلب ما را نادیده می گیرند استرس مزمن است که فقط ممکن است باعث علائم غیر قابل توضیح. آزمایشات پزشکی نشان می دهد تغییرات در مغز و در قلب اما ما شاهد این منبع از این تغییرات است.

DNA واقعا تغییر اما epigenetics – بررسی اثر زیست محیطی و عوامل دیگر را در ژن های ما – می تواند توضیح دهد که چرا ما آشکار بیماری است. برای مثال کودکان از بازماندگان هولوکاست ممکن است به سرطان حتی اگر وجود سرطان در خانواده درخت. استرس و تروما که در یک اردوگاه کار اجباری قبل از این کودکان از تولد تغییر والدين DNA و “در” ژن سرطان. یکی دیگر از عوامل است که غذایی که می خوریم که در طول زمان تبدیل به بیشتر های مصنوعی و پردازش شکر در همه چیز به علاوه بیشتر اصلاح ژنتیکی مواد غذایی با بیشتر آفت کش ها و علف کش ها و حشره کش ها در و در آن را. از جمله مواد شیمیایی می تواند علائمی مانند ناراحتیهای گوارشی; عوامل متعددی می تواند منجر به اپی ژنتیک استرس است که گذر به نسل های آینده است.

خبر خوب این است که فقط به عنوان این ژن می تواند تبدیل در آنها می تواند تبدیل کردن. در این وضعیت من ترکیب دو تکنیک – EMDR (حساسیت زدایی حرکت چشم و پردازش مجدد) و NAET (Nambudripad حساسیت بین بردن تکنیک)

اول من تست عضله بیمار بازوی قوی پاسخ به استرس است. اگر آن را ضعیف من قرار داده و استرس ویال (کورتیزول) را در دست خود و انجام یک حرکت آهسته EMDR مانور که دو دقیقه طول می کشد. اغلب من را ببینید چشم بیمار تیردان که نشان می دهد استرس موثر بر سیستم عصبی خود و فرآیندهای فکری. سپس من مجددا بیمار قدرت را به مطمئن شوید که وجود دارد ضعف در عضلات به علت استرس است. معمولا طول می کشد تا بیست و چهار ساعت برای بیمار به طور کامل روند درمان و برای سیستم عصبی به ادغام درمان است. به عنوان یک نتیجه بیمار شروع خواهد شد به آرامش بیشتری در زندگی روزمره و هزاران نشانه شفا آغاز می شود. استرس ممکن است باعث شود حدود 7000 شناخته شده بیماری های نادر اما داشتن یک بیماری نادر است استرس زا باشد. داشتن هر گونه بیماری باعث استرس و در نتیجه پرداختن به استرس و بدون درمانی آن مفید است. وجود دارد درمان های طبیعی است که می تواند کمک کند (یعنی علم نشان داده است شکلات تیره (70% کاکائو) کاهش استرس و التهاب).

ما در جهان در حال تغییر, لازم, من, رفتن عمیق تر به کشف کردن که چرا برخی افراد نمی پاسخ به درمان است. در این روند من کشف کرد که این نه یک روانی, چیز, اما در هسته انسانیت ما ، به اعتقاد من روح مقدس است و برای یک مدت طولانی اجتناب مقابله با هر گونه مداخله درمانی. اما در حال حاضر آن را به طور طبیعی تکامل یافته و من با استفاده از یک روش ملایم برای رهایی از استرس است که تحت تاثیر یک بیمار ، بیماران به نظر می رسد به پاسخ گویی هست و تنها عوارض جانبی بودن کاهش اضطراب و بهبود آرامش و احساس شادی است. شما نمی توانید بپرسید برای بهتر و مهربانتر از روش تر از آن!

[ad_2]