‘آیا رها کردن حیوانات خانگی خود را’ Urmila Matondkar می فرستد یک پیام مهم در عید پاک

‘آیا رها کردن حیوانات خانگی خود را’ Urmila Matondkar می فرستد یک پیام مهم در عید پاک – سرگرمی

انتشار: May 12, 2020, 14:32 IST | ANI | بمبئی

جهان نه تنها جشن عید پاک امروز اما این است که رفتن را از طریق یک مستند و در میان این Urmila Matondkar می فرستد یک پیام مهم در چرا که نه به رها کردن حیوانات خانگی!

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Urmila Matondkar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/Urmila Matondkar

نگه داشتن روحیه بالا در یکشنبه عید پاک کهنه بازیگر Urmila Matondkar مشترک یک پیام ویدئویی که در آن او تمدید گرم آرزوها عید پاک و همچنین یک پیام خاص.

46-سال بازیگر مشترک این پیام ویدئویی در توییتر که در آن او دیده می شود به طور کامل درگیر در شستشو و نظافت سگ حیوان خانگی خود را.

“مبارک روز یکشنبه همه شما مردم دوست داشتنی. عید پاک مبارک. های کاری با شما و به امید آن خواهد شد یک لبخند در چهره خود را,” او هنوز توییتی.

یک نگاه حق در اینجا:

در حالی که مشغول نظافت حیوان خانگی خود را, او شروع 54 ثانیه طول فیلم گفت: “این سومین هفته از ما مستند و متاسفانه من شنیده ام بسیاری از آنها رها کردن حیوانات خانگی خود را.”

این بازیگر تبدیل به سیاستمدار بیشتر تاکید کرد که “حیوانات خانگی گسترش نمی کروناویروس” و رفت به معرفی او Rottweiler حیوان خانگی.

این Rangeela بازیگر همچنین افزود که “این مسئولیت ما را به نگه داشتن حیوانات خانگی ما پاک و آنها را گسترش هر نوع ویروس است.”

“زمان برای رفتن برای یک حمام” او در ادامه تصویری و درگیر در فعالیت های بازیگوش با سگ.

به عنوان اطلاعات غلط است که حیوانات گسترش coronavirus باعث شده است بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی به رها کردن حیوانات خانگی خود را, بسیاری از بازیگران و کارگردانان از صنعت بالیوود در زمان به رسانه های اجتماعی به درخواست مردم و پاک کردن درهم و برهمی در اطراف موضوع است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de