خرید رپورتاژ

DJ Prateek فتس, نام قطره ای است که همه را به تسخیر 2020 با خط چشمگیر بالا! – سرگرمی

انتشار: May 02, 2020, 17:36 IST | همکاری محتوا | بمبئی

آماده برای دیدن DJ Prateek فتس نام چکه می کرد 2020 بسیار چشمگیر خط به بالا!

DJ Prateek Vats

DJ Prateek نقل ،

هند تولید موسیقی الکترونیک و دی جی Prateek نقل یا بیشتر شناخته شده و در جشنواره ها به عنوان قطره ای شروع می شود سال 2020 با صف جشنواره مانند ELP موسیقی و غذا متحرک Kasol جشنواره موسیقی Symaroh 2020 و لیست در می رود. در حال حاضر در تور او در پشت صحنه با تیم ما به بحث در مورد خود را تحت تاثیر قرار در موسیقی و برنامه ریزی برای سال 2020 است.

جالب Prateek Vats (قطره ای) قبل از تبدیل شدن به یک تولید کننده موسیقی در های تجاری نیروی دریایی و بالا نگه می دارد و زمینه برای قبلی خود را حرفه ای. که از یک پس زمینه نظامی پدر و برادر خود را مفتخر سربازان و مادران بسیار با تجربه و با شور و شوق.

“حتی زمانی که من در قایقرانی من همیشه تولید است. جایی که همیشه من قایقرانی به من می رفتن و گوش دادن به موسیقی محبوب وجود دارد” را به عنوان او آن را قرار می دهد. در سال 2016 Prateek فتس پیوست یک دوره برای تولید/جی در من عشق آکادمی موسیقی در Gurugram. شده است و در جشنواره های موسیقی و جشنواره ها در کشورهای مختلف و شهرهای اطراف هند بوده است.

صحبت بیشتر در مورد تأثیرات و منافع در صحنه موسیقی قطره ای ضمن ستایش از شخصیت نام آرجون VAGALE, NUCLEYA, KSHMR, PRATEEK KUHAD الهی هاردول بالا و فراتر از نینا KRAVIZ سلیمان آلوده به قارچ و بسیاری دیگر به خصوص علاقه مندی ها. چکه می گوید هندی صحنه فوق العاده دیوانه به دلیل استعدادهای موجود و آنهایی که در حال ظهور است.

در آینده نزدیک چکه برنامه را به برخی از زمان تور به پایان اولین آلبوم خود را شاخه و ضبط شده که برای او برنامه ریزی شده راه اندازی تور برای سال 2020 است. آبی, لاک پشت, سرگرمی سازمانی از اس اس به گروه می پیوندد دست در راه اندازی تور است که برنامه ریزی شده برای 10+ شهرستانها و خواهد شد در 3 و به علاوه ماه در سراسر هند است. قطره موسیقی باید در سراسر جهان در دسترس بر روی سیستم عامل های آنلاین و اجتماعی دسته. ما آرزو می کنیم قطره ای بهترین برای آلبوم راه اندازی تور و قبل از راه اندازی تور در حال حاضر در جریان است و همچنان به عنوان یک قصه گو در کنار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان