Divyendu را ترک کرده است برای Benaras به ساقه برای پروژه آینده خود را، که به زودی در پلت فرم OTT محبوب جریان

Divyendu Sharma. Image source: PR

ديويندو شارما . منبع تصویر: روابط عمومی

دیویندو شارما یکی از محبوب ترین بازیگران است که همواره سطح عملکرد خود را با هر پروژه بالا برد. در میان محدودیت های کاهش و مشغول بودن به دوبله و جلسات دیگر، این بازیگر با گوستو کامل به عمل جهش کرده و کار بر روی پروژه بعدی خود را از بنارا، شهری بسیار عزیز برای او آغاز خواهد کرد.

Divyendu را ترک کرده است برای Benaras به ساقه برای پروژه آینده خود را، که به زودی در پلت فرم OTT محبوب جریان. او در میان گذاشت: «من هیجان زده ام که بعد از اینکه در چند ماه گذشته در خانه بودم، دوباره به ست ها برمی گردم. من احساس می کنم من پس از تعطیلات طولانی از سر گرفته شده و من امیدوارم که یک برنامه تیراندازی هیجان انگیز و مولد. زندگی باید با وجود تمام مشکلات ادامه پیدا کند. این نوع دیگری از احساس به بازگشت در مجموعه به خصوص در یکی از شهرهای مورد علاقه من، Benaras است. من برای میرزاپور فصل اول زودتر به اینجا شلیک کرده بودم و دوباره برگشتم. من بسیاری از خاطرات علاقه مند از این مکان به خصوص از kachoris لب smacking و پای سیب. نمی توانم صبر کنم تا دوباره روزهای خوب قدیمی را کاوش، شلیک و دوباره زنده کنم.» وی همچنین افزود: تیراندازی در این زمان ها تجربه متفاوتی است و تمام اقدامات احتیاطی لازم برای امنیت همه در حال پیگیری است.

اگر چه آن را به چالش کشیدن برای بازیگران برای انطباق با نوع جدید تیراندازی، Divyendu مطمئن است که آن را به یک تجربه منحصر به فرد و سرگرم کننده است. او همگی قرار است با فصل دوم میرزاپور بار دیگر طرفدارانش را در لبه صندلی هایشان نگه دارد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه