Divyanka Tripathi bakes کیک هویج; Ekta کاپور, Ankita Bhargava نظر

Divyanka Tripathi bakes کیک هویج; Ekta کاپور, Ankita Bhargava نظر – سرگرمی

انتشار: May 27, 2020, 10:06 IST | سرپرستان | بمبئی

Divyanka که محبوب است برای ایفای نقش در نمایش “Yeh Hai Mohabbatein” در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن دو عکس از او کاملا ساخته شده کیک.

Divyanka Tripathi ecstatic over 'successfully' baking carrot cake (Picture courtesy/Divyanka's official Instagram account)

Divyanka Tripathi نشئه بیش ‘با موفقیت’ پخت کیک هویج (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/Divyanka رسمی Instagram account)

بازیگر تلویزیون Divyanka Tripathi Dahiya است که در طول ماه به عنوان او با موفقیت پخته مورد علاقه خود کیک هویج در اولین تلاش.

Divyanka که محبوب است برای ایفای نقش در نمایش “Yeh Hai Mohabbatein” در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن دو عکس از او کاملا ساخته شده کیک. او زیر نویس: “پس از بسیار طولانی شوهر و من همان محتوا به پست! با موفقیت پخته مورد علاقه من #CarrotCake در اولین تلاش! Apne haantho ko choom لون…آیسا bana hai! (می بوسه دست من… از آن ساخته شده خیلی خوب)”

Ekta کاپور اظهار نظر در پست درخواست “Hummmare liye kaun banayegaaaa? (که پخت برای ما؟). Ankita Bhargava پاتل نوشت: “Woahhhhhh من شده اند این معنی را یکی پس از هفته در حال حاضر…. به نظر می رسد شگفت انگیز!!!”

Neena Kulkarni اظهار داشت: به نظر می رسد جالب!, در حالی که Teejay Sidhu نوشت: به نظر می رسد خوشمزه!

به تازگی Divyanka دیده می شد به کوتاه کردن مو به شوهرش Vivek Dahiya. او تا به حال مشترک این ویدیو در Instagram که در آن Vivek دیده می شود می تواند روی یک صندلی نشسته و Divyanka ایستاده با یک قیچی در دست او است.

Divyanka و ویوک ملاقات برای اولین بار در مجموعه “Yeh Hai Mohabbatein” و پس از چند ماه آشنایی ازدواج کردم در سال 2016.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de