Disha Patani آغاز سال 2020 با صدای بلند و قدرت-بسته بندی خط


بدون داشتن استراحت پس از ملنگ, Disha Patani است شروع به کار برای فیلم های آینده که در آن بازیگر های ثابت BTS و به نظر می رسد در اینجا وجود دارد و مخاطبان نمی تواند آرام نگه دارید و ببینید چه چیزی در فروشگاه برای آنها.

Disha Patani/picture courtesy: PR

Disha Patani/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

بالیوود زنده-سیم Disha Patani در موفقیت بالا برای اولین بار با ملنگ و سپس اخیر خود تنها از Baaghi 3, ‘آیا شما عشق من”. بازیگر نیست ترک هر سنگ unturned و در حال حاضر آغاز شده 2020 با صدای بلند.

مصرف بدون استراحت پس از ملنگ, Disha در حال حاضر شروع به تیراندازی برای فیلم بعدی Radhe. مخاطبان در حال حاضر آغاز شده و خواستار بیشتر از Disha به عنوان آنها در مجموع هیبت چگونه خیره کننده او تغییر و تحول شده است. Disha Patani چپ مخاطبان حیرت زده با عملکرد او در مالنگ با او بسیار داغ آواتار و اخیر خود تنها از Baaghi 3, ‘آیا شما عشق من” است که گرفته شده این کشور توسط طوفان.

بدون داشتن استراحت پس از ملنگ, Disha است شروع به کار برای فیلم های آینده که در آن بازیگر های ثابت BTS و به نظر می رسد در اینجا وجود دارد و مخاطبان نمی تواند آرام نگه دارید و ببینید چه چیزی در فروشگاه برای آنها.

Disha Patani با بهره گیری از این برنامه شلوغ و به عملکرد بهتر از حد انتظار است و مطمئنا یکی از همه مدیران با داشتن یک چشم بر روی عنوان بازیگر به راحتی می تواند در جذب مخاطبان و مخاطبان go gaga بیش از اجراهای او.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de