Disha Patani به ما می دهد آخر هفته vibes با بالا سفید و شلوارک جین


Disha Patani sported boho-vibed شیک لباس است و به عنوان شادی بخش مثل همیشه در عین حال به دنبال-آه خیلی داغ

Image credit: Instagram/@dishapatani

تصویر های اعتباری: Instagram/@dishapatani

بازیگر Disha Patani مشترک یک دنباله از تصاویر است که ما را از طریق “حالات مختلف sara🌔 او به عنوان شرح آن است. بازیگر دیده می شود ورزشی boho-vibed شیک لباس است و به عنوان شادی بخش مثل همیشه در عین حال به دنبال-آه خیلی داغ! Disha شخصیت نام سارا در فیلم و ما قطعا با محبت هستند این طراوت یک نگاه اجمالی!

مخاطبان Disha آواتار در به تازگی منتشر شده و در فیلم و در ادامه به یاوه سرایی کردن بیش از او کامل بدن گرم ایستاده بلند به عنوان برجسته از کل فیلم است. این تصاویر کاملا آوردن حالات مختلف شخصیت او اما این فیلم بهترین ارائه به طرفداران او که raving در مورد عملکرد خود را.

این فیلم ارائه می دهد بهترین از Disha که ما تا کنون دیده اند – از داغترین داغ آواتار که در آن ما می بینیم او بیکینی چادری شیک و همچنین به برنده شدن بیش با حضور پر انرژی. افرادی که به تماشای این فیلم هستند خواستار این به عنوان Disha زنده سیم عملکرد به عنوان اعداد نشان می دهد که مردم swarming تئاتر خود را به گرفتن بر روی صفحه نمایش.

Disha داغترین بازیگر زن در بالیوود به ارمغان می آورد و او را X factor با ملنگ. به دنبال کاملا شایان ستایش و ما تعجب می کنم که چگونه است که این ترکیب حتی ممکن است اما Disha ثابت می کند و آن را دوباره! Disha جالب خط از آینده پروژه شامل Radhe که در آن او خواهد بود teaming تا با سلمان خان دوباره به دنبال Ekta کاپور KTina.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de