Disha Patani می شود زیبا شرکت از گربه او را در میان Coronavirus!


همه بالیوود مشهور در حال به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها از آنچه آنها انجام می دهند در خانه این روزها پس چگونه می تواند Disha Patani دور ماندن. این بازیگر در حال گذراندن زمان با گربه ناز در میان Coronavirus را بترساند!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Disha Patani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Disha Patani

همه بالیوود مشهور در حال به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها از آنچه آنها انجام می دهند در خانه این روزها پس چگونه می تواند Disha Patani دور ماندن. این بازیگر در حال گذراندن زمان با گربه ناز در میان Coronavirus را بترساند! دو چیز وجود دارد بالیوود مشهور هستند علاقه – گیاه خواری و حیوانات خانگی. سبز و عشق حیوانات به نظر می رسد جدید موتور. و یکی از آنها را که دوست دارد حیوانات خانگی Disha Patani. ما نمی باید به شما بگویم آنچه در جهان است در حال حاضر از طریق, اما ما قطعا می تواند به شما بگویم که چگونه ملنگ بازیگر است که صرف وقت در خانه به علت بیماری همه گیر.

به او Instagram حساب او نوشت: – “از من گذشت من روز در خانه بود.” (sic) او بسیار زیبا و شایان ستایش عکس از گربه خود را و ما آرزو می کنیم ما همچنین می تواند با نوازش او.

نگاهی به حق در اینجا:

و در اوایل سال جاری او به اشتراک گذاشته تصویر دیگری از او گربه و نوشت Keety. ما باید بگویم این cutest گربه ما دیده می شود. یک نگاه حق در اینجا:

موفقیت فیلم هایی مانند بهارات و ملنگ است مطمئنا ساخته شده بازیگر خیلی بیشتر اعتماد به نفس و کاریزماتیک و به نظر می رسد فیلمسازان نیز بسیاری از ایمان به او در حال حاضر. این است که چرا او در حال حاضر آماده سازی خود برای بسیاری از فیلم برای سال 2020 است. او را برای اولین بار دیده می شود با سلمان خان در Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی خواهد بود که به دنبال KTina و در سال 2021 او دیده خواهد شد در Ek Villain 2!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>