نظم و انضباط آغاز می شود نه با ‘D’ اما یک صف

نظم و انضباط آغاز می شود نه با ‘D’ اما یک صف – اخبار

انتشار: May 11, 2020, 04:54 IST | سرمقاله | بمبئی

از آن خواهد شد ما بزرگترین غذای آماده در این زمان بحران, اگر ما می توانیم و برای همیشه در آغوش هنر و حکمت تشکیل یک صف

Police instruct shoppers to maintain social distance while shopping at a market in Dadar at the beginning of the lockdown. Pic/Atul Kamble

پلیس دستور خریداران برای حفظ فاصله اجتماعی در حالی که خرید در یک بازار در تامي در ابتدای مستند. عکس/Atul Kamble

یک درس به یاد گرفتیم از همیشه در حال تکامل Coronavirus بحران این است که همه چیز انجام می شود نرم و صاف و سریعتر هنگامی که ما در صف.

اجتماعی فاصله دارد لازم است که ما در صف, نگه داشتن فاصله سالم البته در فروشگاه ها در شیمی و حتی در محله های گیاهی فروشندگان.

ما آموخته اند که صبر یک صف خواسته اما ما نیز آموخته است که بزرگ وجود دارد شایستگی ایستادن در یک خط در پشت هر یک از دیگر برای هر چه ما مایل به خرید.

از آن خواهد شد ما بزرگترین غذای آماده در این زمان بحران, اگر ما می توانیم و برای همیشه در آغوش هنر و حکمت تشکیل یک صف.

در یک شهر که در آن فضا در حق بیمه وجود ندارد و مفهوم یک صف. در اتوبوس و در فروشگاه های خارج از مکانهای تفریحی و مراکز عملا در همه جا از آن رایگان است برای همه.

ما نیاز به نگه دارید تا عادت صف ،

رفته باید روز ممکن است درست در شمارنده فشار و پرتاب است که ما آنقدر بدنام به عنوان یک جامعه است.

ما مردم را شکستن صف با مصونیت از مجازات ما دیدن مردم رخنه به مردم حرف بعد از آنها و مراقبت از بوق زدن برای علامت است که می خواند لطفا صف در اینجا.

هنوز صف کار و به خوبی کار می کنند. این واقعیت ساده را باید ما تغییر نگرش ما و ما نیاز به نگاه در این روز به عنوان عمل از خواب بیدار لباس تمرین برای معامله واقعی هر زمان که این مستند برداشته شده است و همه چیز به حالت عادی بازگشت.

ما می توانیم حتی جرات به رویای ما ایستگاه های راه آهن که در آن مسافران در حرکت سریع صف.

شاید این خواهد بود که درخواست بیش از حد و است که چرا ما می گویند ما جرات به خواب. در عین حال ما راه جدید برای زندگی و نزاع باید به ما نشان می دهد که نظم و انضباط آغاز می شود نه با ‘D’ اما یک صف.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de