‘نا امید نمی شگفت زده’

‘نا امید نمی شگفت زده’ – ورزشی

به روز شده: Feb 16, 2020, 10:56 IST | AFP | نیون

مرد شهر می آید تا با داغدار پاسخ زیر دو سال در لیگ قهرمانان بان توسط یوفا مالی fairplay نقض; چالش حکم در CAS

Manchester City manager Pep Guardiola. Pic /Getty Images

منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا. عکس /گتی ایماژ

نیون (سوئیس): منچستر سیتی ممنوع شده است از حضور در رقابت های اروپایی برای دو فصل به صورت “جدی مالی جوانمردانه نقض” یوفا روز جمعه اعلام کرد با حکم بلافاصله رقابت پپ گواردیولا را فارسی قهرمانان. شهر که آنها نیز جریمه 30 میلیون یورو (R232 کرور) اعلام کرد آنها جذاب تعلیق به دادگاه داوری ورزش (CAS) “در اولین فرصت”. “رئال مادرید نا امید است اما نمی شگفت زده کرد اعلام امروز توسط یوفا Adjudicatory مجلسی” باشگاه گفت.

“،ناقص و به طور مداوم به بیرون درز یوفا روند او [UEFA محقق ارشد] نظارت به معنای آن است که وجود دارد کمی شک و تردید در نتیجه است که او را تحویل… “قرار داده و در این مورد آغاز شده توسط یوفا محاکمه توسط یوفا و قضاوت توسط یوفا. “با این مخاطره اندازد روند در حال حاضر بیش از این باشگاه را دنبال بی طرفانه قضاوت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” در CAS. گواردیولا شهر چهره رئال مادرید در این فصل لیگ قهرمانان گذشته 16.

‘شهرستان موفق به همکاری’

اعلام ممنوعیت های یوفا در بیانیه ای اعلام کرد: “Adjudicatory مجلسی اعمال اقدامات انضباطی در منچستر سیتی, باشگاه فوتبال کارگردانی است که آن را باید محروم از مشارکت در یک هشتم مسابقات باشگاه در دو فصل (به عنوان مثال. این 2020-21 و 2021-22 فصل).” فوتبال اروپا را حاکم بر بدن گفت که شهر “موفق به همکاری در تحقیقات”.

“این adjudicatory مجلسی, داشتن در نظر گرفته شده تمام شواهد نشان داده است که منچستر سیتی, باشگاه فوتبال مرتکب نقض جدی از لیگ باشگاه صدور مجوز و مالی Fair Play مقررات توسط overstating آن =حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016,” فوتبال اروپا را حاکم بر بدن گفت.

درخواست یوفا را می توان ساخته شده

شهر از دست رفته قبلی تجدید نظر به CAS بیش از یوفا تصمیم اصلی برای مراجعه آنها به آن adjudicatory مجلسی بیش ادعا FFP نقض. “یک درخواست تجدید نظر خواهد نه لزوما رفع تعلیق اما این درخواست می توان ساخته شده است” یوفا گفته است.

تحقیقات مربوط به شهرستان شد و بر اساس به بیرون درز ایمیل های منتشر شده در سال گذشته توسط مجله آلمانی اشپیگل به عنوان بخشی از “فوتبال نشت”.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im