مدیر Hansal مهتا پست در روز جهانی سندرم داون در روز برای پسرش قلب خود را ذوب!

مدیر Hansal مهتا پست در روز جهانی سندرم داون در روز برای پسرش قلب خود را ذوب! – سرگرمی

انتشار: May 22, 2020, 16:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

روز جهانی سندرم داون در روز فیلمساز Hansal مهتا در زمان به حساب توییتر خود را و به اشتراک گذاشته قلبی پست را در پسر خود را که ممکن است شما را ترک اشک چشم!

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Hansal Mehta

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/Hansal مهتا

روز جهانی سندرم داون در روز فیلمساز Hansal مهتا در زمان به حساب توییتر خود را و به اشتراک گذاشته قلبی پست را در پسر خود را که ممکن است شما را ترک اشک چشم! همه ما می دانیم که او یکی از با استعداد ترین و با استعداد فیلمسازان ما باید در صنعت فیلم هندی اما ما او را نمی بینم که اغلب. بر خلاف دیگر مردم در بالیوود مهتا دیده نمی شود در اطراف در احزاب و یا در رسانه های اجتماعی.

اما این پست در توییتر در مورد پسر خود را به عنوان فوق اعلام خواهد شد نه تنها به لمس قلب خود را, اما همچنین ممکن است شما را ترک اشک چشم. او آگاهانه همه ما که امروز جهانی سندرم داون در روز و به نام پسرش خاص و منحصر به فرد است.

یک نگاهی به پست حق در اینجا:

اگر شما نگاه کنید به تصویر پسرش دیده می شود مراقبه و آن است که واقعا یک عاطفی یکی. آمدن به مهتا حتی اگر او شده است ساخت فیلم برای زمان بسیار طولانی او با توجه به یک مدیر با ملی-جایزه فیلم شهید که در سال 2013. و پس از آن همکاری خود را با Rajkummar Rao در Citylights و Omerta ثابت می تواند کشنده باشد.

اواز یا موسیقی دو نفری است که در حال حاضر آماده سازی خود برای دیگری امیدوار کننده درام با عنوان Chhalaang است که همه برای آزادی در ژوئن 12.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>