به تازگی دیپیکا کاکر و شعیب ابراهیم در مورد روزهای روی مجموعه های سازورال سیتار کا دلتنگ شدند و در مورد اینکه چگونه آن لحظات برای شان اینقدر خاص است صحبت کردند.

Dipika Kakar and Shoaib Ibrahim. Picture courtesy/PR

ديپيکا کاکر و شعيب ابراهيم . حسن نیت ارائه میدهد تصویر / روابط عمومی

زوج تلویزیونی محبوب دیپیکا کاکر و داستان عشق حلقه زندگی شعیب ابراهیم به یک اتحادیه زندگی واقعی به اوج خود رسید زمانی که این دو در مجموعه های ابرهیت COLORS’s superhit show Sasural Simar Ka ملاقات کردند. همان طور که سینار و بریم، دیپیکا و شعیب به یکدیگر نزدیک شدند و شادی را در شرکت یکدیگر پیدا کردند. دو نفره، که در حال حاضر با خوشحالی ازدواج کرده اند، اغلب آویزان کردن و افراط در چای مورد علاقه خود و صبحانه bun-maska در مجموعه. به تازگی این دو در مورد آن روزها دلتنگ شدند و در مورد اینکه چگونه آن لحظات برای آنها اینقدر خاص است صحبت کردند.

دیپیکا که در این باره صحبت می کرد گفت: «هر دوی ما هرگز نمی توانیم زمانی را که با هم گذراندیم در حالی که برای سا سورال سینار کا تیراندازی می کردیم فراموش کنیم. ما در مجموعه نمایش با هم آشنا شدیم و سفر زندگی مان با هم از آنجا آغاز شد. من هنوز هم به یاد داشته باشید زمان زمانی که ما ، به عنوان یک آیین ، صبحانه مورد علاقه ما از چای و bun-maska با هم. تقریباً برای ما به یک روال عادی تبدیل شد.»

دیپیکا در ادامه افزود: در حالی که برنامه های شلیک ما واقعاگیز کننده بود، موفق شدیم این لحظات را بدزدیم و با هم با لذت بردن از یک وعده غذایی ساده صبح گاهی قبل از شلیک ها وقت بگذرانیم و این پیوند ما را تقویت کرد و ما را نزدیک تر کرد.

#NostalgicAfternoons سازمان دیده بان Sasural سینار کا دوشنبه – جمعه در 12:30 تا 6:30 تنها در رنگ

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار