مادر دیپیکا چیخیلا بازیگر رامایان در گذشته است و این بازیگر برای قلم دادن به یک یادداشت احساسی به حساب اینستاگرام خود برد.

Dipika Chikhila with her mother, Picture Courtesy: Official Instagram Account/Dipika Chikhila

Dipika Chikhila با مادرش ، تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Dipika Chikhila

دیپیکا چیخیلا که بیشتر برای به تصویر کشیدن نقش سیتا در رامایان شناخته می شود، مادرش را از دست داده است و این بازیگر برای نوشتن یادداشتی احساسی در این باخت به حساب اینستاگرام خود برده است.

اون يه يادداشت توي حسابش به اشتراک گذاشت و اظهار داشت از دست دادن پدر و مادرت غمی است که نمی توان به راحتی از آن کنار رفت.» (sic) يه نگاهي به اينجا بنداز:

مشاهده این در اینستاگرام

Mum ð RIP

به اشتراک گذاشته شده توسط Dipika (@dipikachikhliatopiwala) onSep 11, 2020 در 9:14 بعد از ظهر دلار آمریکا

یک کاربر در مورد با نوشتن اظهار نظر کرد- مام خوبی مادر خود را، مراقبت از او، و حکمت خود را در مانند زندگی می کنند
ميراثي از عشق که هميشه با تو خواهد بود . باشد که آن عشق اکنون شما را احاطه کرده و آرامش شما را به ارمغان بیاورد.” (sic) یکی دیگر نوشت: «ما.. این خبر خیلی غم انگیزیه..! روحش در آرامش باشه و ما ميدونيم که شنيدن اين خيلي ناراحت کننده ست ولي تو رو هم مراقبت ميکنه و دعاها و قدرت زیادی برای اعضای خانواده.” (sic)

یک باشگاه هواداران این بازیگر این را داشت که در اخبار- «اوه…. ممکن است روح او استراحت در صلح و ما او همیشه با شما خواهد بود…” (sic)

سال گذشته در ماه اوت، او یک عکس را با مادرش به اشتراک گذاشته بود و یک زیرنویس قلبی نوشته بود. نگاهی به صورتی که شما آن را از دست رفته:

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین خوانده شده : من به عنوان Dipika راه می رفت و در پایان راهرو من سیتا جی بود ، من دوباره متولد شد ، می گوید Dipika Chikhlia

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار