Dino Morea می پرسد Varun Dhawan که کلیک تصویر این بازیگر پاسخ دچار سردرگمی طرفداران

Dino Morea می پرسد Varun Dhawan که کلیک تصویر این بازیگر پاسخ دچار سردرگمی طرفداران – سرگرمی

به روز شده: Jun 29, 2020, 12:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Dino Morea تا به حال یک سوال مربوط به Varun Dhawan. او پرسید: “چه کسی گرفته است, تصویر, VD?” این بازیگر پاسخ اشتباه طرفداران خود را!

Pic courtesy/Varun Dhawan's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Varun Dhawan را Instagram account

تناسب اندام, دمدمی مزاجی, Varun Dhawan برگ هیچ فرصتی برای نمایش عضله دوسر خود را به خصوص پس از یک تمرین دشوار. بیش از آخر هفته او در آن دوباره های خود را خارج از ورزشگاه shirtless بازی نگاه کنید. در حالی که طرفداران قوی هیکل بیش از خود چوب اسکنه خورده عضلات Dino Morea تا به حال یک سوال مربوط. او پرسید: “چه کسی گرفته است, تصویر, VD?” که Dhawan پاسخ داد: “خدا.” پاسخ خود را به سمت چپ طرفداران اشتباه به عنوان آنها فکر کرده اید که چه کسی یا چه چیزی او با اشاره به.

Varun Dhawan شده است های خود را تمرین تصاویر و ویدئوها در Instagram برای یک زمان بسیار طولانی است. درست مثل بسیاری از بازیگران دیگر در صنعت او بیش از حد است آخرش تناسب اندام. و همان می رود برای Dino Morea, او در حال حاضر خوب به دنبال و که کاملا باب روز بدن تنها باعث می شود او خیلی بیشتر خوش تیپ. بازگشت به Dhawan, او دارای دو بسیار جالب فیلم های آینده.

برای اولین بار در خط David Dhawan را حمال شماره 1 با سارا علی خان که یک بازسازی از سال 1995 رسید به همین نام با بازی گوویندا و Karisma Kapoor. او سپس Sriram Raghavan فیلم در زندگی آرون Khetarpal. صحبت کردن در مورد تناسب اندام خود را دوباره به آن نه تنها خود را در سالن جلسات که به خاطر او جا به عنوان یک کمانچه اما این بازیگر همچنین لذت می برد خود را در جلسات یوگا برای سالم ماندن.

نگاهی به:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de