Dil Bechara: Sushant Singh Rajput و دختربچه Sanghi فیلم به جریان در OTT از جولای 24

Dil Bechara: Sushant Singh Rajput و دختربچه Sanghi فیلم به جریان در OTT از جولای 24 – سرگرمی

به روز شده: Jun 25, 2020, 16:32 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sushant Singh Rajput و دختربچه Sanghi را Dil Bechara به جریان در دیزنی به علاوه Hotstar از جولای 24 به بعد. بازیگر به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک پوستر جدید و نوشت: چگونه Rajput میراث اچ خواهد شد برای همیشه لطفا برای!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sanjana Sanghi

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/تاریخ Sanghi

Sushant Singh Rajput و دختربچه Sanghi را Dil Bechara است که تمام مجموعه به جریان در دیزنی به علاوه Hotstar از جولای 24 به بعد. بازیگر به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک پوستر جدید از این فیلم و همچنین گذراند عاطفی توجه داشته باشید در خاطرات خود پیشرو ،

او در توضیح این فیلم به عنوان یک داستان از عشق و امید و خاطرات بی پایان. او همچنین نوشت که میراث Sushant Singh Rajput خواهد بود حک شده در ذهن ما برای همیشه خواهد بود و او برای همیشه گرامی. یک نگاه حق در اینجا:

آقای موکش Chhabra, مدیر Dil Bechara افزود: “Sushant بود نه فقط قهرمان من, اولین فیلم به عنوان یک مدیر بود اما او یک دوست عزیز که من ایستاده بود از طریق ضخیم و نازک. ما نزدیک شده بود درست از Kai Po Che به Dil Bechara. او به من قول داده که او را در فیلم. بسیاری از برنامه های ساخته شده بودند به طوری که بسیاری از رویاهای خواب با هم اما هرگز پس از من تا به حال تصور کنید که من می تواند به سمت چپ به تنهایی به انتشار این فیلم. او همیشه باران عشق عظیم بر من در حالی که من در ساخت آن و عشق خود را هدایت ما به عنوان ما آن را رها کنید.”

Dil Bechara رسمی بازسازی 2014 هالیوود, درام, عاشقانه The Fault in our Stars based on John Green محبوب رمان به همین نام است. Mukesh Chhabra باعث می شود کارگردان خود را اولین بار با این فیلم هندی انطباق با Shashank Khaitan و Suprotim Sengupta.

این فیلم را ببینید اواخر Sushant Singh Rajput در یک نقش پیشرو در کنار debutante تاریخ Sanghi و سیف علی خان در جالب cameo. با روح موسیقی تفسیر, موسیقی, آهنگساز AR Rahman و ترانه سرا آمیتا باتاچاریا را به زندگی بسیاری از احساسات از این داستان. Dil Bechara داستان Kizie باسو و امانوئل Rajkumar Junior یا مانی و بررسی های خنده دار خطر ناک و غم انگیز ماجرا از زنده بودن و در عشق است. با هم Kizie و مانی سوار در یک on-off-up-down-غمگین و شیرین عمیق سفر به قلب که crazy little thing called زندگی است. آن آنها را می آموزد آنچه در آن به معنی احساس واقعا زنده و سقوط در عشق است.

برای Rajput, موفقیت, اتفاق افتاد خیلی زود در قالب Pavitra Rishta بسیار معروف و محبوب تلویزیون نشان می دهد. پس از Pavitra Rishta و متعاقب آن موفقیت از آن بود بالیوود خواستار Rajput و او ساخته شده یک گیج اولین با 2013 را Kai Po Che. یک طنین مربوطه فیلم که به بررسی این تم دوستی, دین, و, امید, Rajput تحویل یک, اعتماد به نفس, کاریزماتیک و عملکرد آن را بلافاصله اعلام کرد که یک ستاره جدید وارد شده بود در بلوک.

Sushant Singh RajputInfographic/Atul Jain

هیچ نگاه به عقب را برای این بازیگر پس از آن. او در ادامه به فیلم هایی مانند Shuddh Desi Romance, PK, Kedarnath, Sonchiriya و Chhichhore. خود را به یاد ماندنی ترین عملکرد آمد و در سال 2016 زمانی که او در زمان چالش به تقلید جسمی و روحی تفاوت های ظریف از ماهندرا سینگ Dhoni در biopic M. S. Dhoni: داستان ناگفته. ستایش توسط طرفداران و منتقدان به طور یکسان برای او موثر و پر انرژی عملکرد Rajput میخ چنین شخصیت پیچیده با سهولت و اعتماد بنفس!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK