Dil Bechara بازیگر صلیب شکسته Mukherjee: Sushant خواهد همیشه با من تماس Angoori دوی

Dil Bechara بازیگر صلیب شکسته Mukherjee: Sushant خواهد همیشه با من تماس Angoori Devi – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 28, 2020, 16:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Dil Bechara بازیگر صلیب شکسته Mukherjee باز می شود تا در دو زمان شرکت ستاره Sushant Singh Rajput در این کاندید چت.

Late Sushant Singh Rajput, Sanjana Sanghi and Swastika Mukherjee

اواخر Sushant Singh Rajput دختربچه Sanghi و صلیب شکسته Mukherjee

آیا می دانید بازیگر صلیب شکسته Mukherjee کار کرده با Sushant Singh Rajput در دو فیلم ؟ بنگالی بازیگر به تازگی کار با اواخر بازیگر در Dil Bechara و قبلا در رمز و راز اکشن-هیجان انگیز فیلم Detective Byomkesh Bakshy! در حالی که Sushant بازی عنوانی شخصیت در فیلم صلیب شکسته نقش Angoori دوی چیزی که Sushant ادامه خواهد داد و خواستار او.

صحبت به Pinkvilla, صلیب شکسته Mukherjee reminisced در مورد کار با Sushant Singh Rajput در دو فیلم. او سهام “من احساس می کنم من تنها قهرمان که مشغول به کار با Sushant دو بار. من مدام به او our stars تراز وسط قرار دارد. من برای اولین بار فیلم بزرگ بود با من بزرگ دوم فیلم هندی نیز با او.”

همچنین بخوانید: Dil Bechara: Sushant Singh Rajput را Dialogue: “من می خواهم به حضور خود در مراسم تشییع جنازه’ می رود ویروسی; باعث می شود گریه طرفداران

او می افزاید: “Sushant هرگز به مراجعه من به عنوان صلیب شکسته. من به یاد داشته باشید او را از تماس من است. او همیشه با من تماس Angoori یا Angoori Devi. اما Sushant از Byomkesh متفاوت بود از Sushant در Dil Bechara. در آن زمان او تا به حال فقط در آغاز فیلم. در طول Dil Bechara او قبلا خودش را به عنوان یک ستاره است.”

Sushant یکی از کسانی که بازیگر که همیشه در زمان خطرات ادعا صلیب شکسته. “او ساخته شده است یک حرفه ای تمام با چند خطرات این که آیا آن را Byomkesh یا Sonchiriya آنها نه کلیشه ای بزرگ فیلم است که ستاره ها را انجام دهد. اما او همیشه موفق به اکسل در هر فرم” او می گوید.

بمبئی برش بازیگر به خاطر Sushant به عنوان کسی که هرگز یک فرد منفی. او می گوید: “او بسیار زرق و برق دار, تا به حال مقدار زیادی از انرژی و او مشتاق کتاب خوان. در غرور خود را ون در جمشدپور او تا به حال کتاب بیشتر از لباس و یا آرایش. من رفتم داخل و دیدم این کتاب در ریاضیات و نجوم است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید