آیا می دانید Rajesh Khanna graced عروسی از Dipika Chikhlia نام سیتا از Ramayan?


Dipika Chiklia نام سیتا از Ramayan نام خانواده, اما چگونه بسیاری از شما می دانستم که سوپراستار Rajesh Khanna graced عروسی خود را دریافت? در اینجا اثبات است!

Rajesh Khanna and Dipika Chikhlia Picture Courtesy: Instagram

Rajesh Khanna و Dipika Chikhlia تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram

بسیاری از فیلمسازان بالیوود و بازیگران باید گفت که میراث Hindi سینما را در حال حاضر تقسیم شود قبل از تاج و پس از تاج. و در طول این مستند هیچ کس نمی خواهد فراموش کردن این واقعیت است که تمام آن ها همچنین زمانی که ما این فرصت را به دیدن برخی از نهان و رجعت تصاویر از تلویزیون و بالیوود مشهور است. پیوستن به ارابه موسیقی است Ramayan را سیتا با نام مستعار Dipika Chikhlia.

برای همه کسانی که در 90s این تصویر قطعا قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود. اما در اینجا یک سوال واقعی – چگونه بسیاری از شما می دانستم که سوپراستار Rajesh Khanna همچنین graced عروسی خود را دریافت? در صورتی که شما احساس می کنید این درست نیست در اینجا برخی از اثبات است.

شما نگاه کنید در سمت راست تصویر در اینجا:

چنین میراث از تلویزیون نشان می دهد که همه آنها با یک تماس از پس از آن نخست وزیر راجیو گاندی و او شخصا می خواستم برای دیدار با تیم و تسهیل آنها. و بازیگر حتی به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک عکس با او را یک نگاه:

Ramayan و Mahabharat شد واقعا تاریخی در راه خود را و reruns فوق العاده است با هرگز دیده-قبل از TRPs. به عنوان آنها می گویند – Old Is Gold!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im