آیا می دانید گل Panag, ‘بازیافت’ مادر او را lehenga در عروسی خود را?

آیا می دانید گل Panag, ‘بازیافت’ مادر او را lehenga در عروسی خود را? – سرگرمی

به روز شده: Mar 13, 2020, 17:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در نهمین سالگرد عروسی, گل Panag مشترک چند خاطرات در Instagram به اشتراک گذاشته شده که از او قرض گرفته شده مادر او را lehenga برای عروسی خود را.

Gul Panag shared this photo on Instagram

گل Panag مشترک این عکس در Instagram

در این روز و سن فوق العاده پر زرق و برق عروسی و مدل لباس عروس پوشیدن آن نادر است برای دیدن و یا شنیدن از کسی که قرض گرفته شده و یا قابل بازیافت خود را در لباس عروسی. اما گل Panag که ازدواج کردم به خلبان Rishi عطاری نه سال پیش متفاوت است داستان برای گفتن. در نهمین سالگرد عروسی, گل Panag مشترک یک زن و شوهر از تصاویر در Instagram و همچنین مشترک چگونه او ‘بازیافت’ عروسی lehenga.

به اشتراک گذاری عکس گل نوشت: “9 سال است. اما در واقع بسیاری از. پوشیدن مادر من عروسی lehenga – که او دوباره در @sherbirpanag & @keeratkular عروسی ( همان عروسی ) 3 ماه پیش. تصویر 1…”

این غیر معمول برای شنیدن یک ستاره است که در واقع جرأت به قرض گرفتن لباس در عروسی خود را. بسیاری از ما شادمهر و ما هم برای انتخاب خیره کننده لباس عروس پوشیدن و می خواهید یک لباس جدید برای هر تابع. اما گل که دارای مجموعه ای منحصر به فرد استاندارد در سینما مجموعه ای است منحصر به فرد استاندارد به مراسم عروسی می آید و همچنین.

در واقع گل به تن مادر او را در لباس عروسی در Sangeet! می تواند او را متوقف همیشه تعجب آور ما ؟

گل Panag نگاه تابشی در عروسی خود را به عنوان تصاویر ثابت کند. اما ما دیدن اضافی اشاره از شادی و رضایت در چهره او که فقط ممکن است با تشکر از لباس او بازیافت. آنها در نهایت خاطرات متصل به آنها. خوب در اینجا مایل گل و همسرش بسیار خوشحال سالگرد عروسی!

در مقابل کار Gul Panag اخیرا دیده می شود در این وب سایت سری Rangbaaz Phirse و خانواده و فیلم دانشجوی سال 2 و دور زدن جاده ها است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im