آیا شما می دانید ؟ آمارتیا نام این برنده جایزه نوبل

آیا شما می دانید ؟ آمارتیا نام این برنده جایزه نوبل – اخبار

به روز شده: Jul 01, 2020, 19:34 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

جایزه نوبل سازمان در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک واقعیت جالب درباره آمارتیا سن که در آن نشان داد که او چگونه خود را غیر معمول ” نام

Amartya Sen

آمارتیا سن

برنده جایزه نوبل دریافت کننده Bharat Ratna و مشهور اقتصاد آمارتیا سن است که به خوبی شناخته شده برای اقتصادی نظریه ها و مفاهیم. اما آیا شما می دانید که این اعتماد به نفس اقتصاددان بود به نام “Amartya’ توسط یکی دیگر از افسانه ای برنده جایزه نوبل?

جایزه نوبل سازمان در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک واقعیت جالب در مورد سن. آن گفت که او غیر معمول ” نام هیچ یک دیگر از رابیندرانات تاگور بود که غیر اروپایی برنده جایزه نوبل برای ادبیات در سال 1913.

“تصور کنید که به نام ادبیات نوبل رابیندرانات تاگور – این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به Amartya Sen,” جایزه نوبل سازمان نوشت: در این پست. پست گفت که ادبیات نوبل پیشنهاد نام ‘Amartya’ به سن مادر است.

این اقتصاددان پدربزرگ مادری بود Kshiti موهان Sen بود که یک دستیار نزدیک از تاگور. تاگور پیشنهاد Sen نام به مادرش. ‘Amartya’ به معنی جاودانه” سازمان نوشت: در این پست.

جایزه نوبل سازمان نیز به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از واقعیت تعریف می کند که ارتباط خود را با تاگور—که Sen با حضور Shantiniketan که تاسیس شد تاگور.

“Sen اهدا شد جایزه نوبل در علوم اقتصادی در سال 1998 “برای کمک های خود را به رفاه و اقتصاد”. 85 سال قبل از تاگور اهدا شد جایزه نوبل در ادبیات” سازمان نوشت های یک عکس از اقتصاددان در خانه خود در کمبریج در انگلستان است. در تصویر Sen دیده می شود ایستاده در مقابل دو عکس — یکی از تاگور و دیگر از پدر بزرگ خود را Kshiti موهان Sen با مهاتما گاندی است.

این سازمان به اشتراک گذاشته بود پست دیگری در مورد سن دوچرخه ماه گذشته کمک کرد که او را در انجام نوبل خود را برنده کار تحقیقاتی است. پست ذکر است که Sen سفر کرده بود در اطراف روستا از غرب بنگال در دوچرخه خود را در حالی که تحقیق در مورد اجتماعی انتخاب, اندازه گیری رفاه و فقر است که بعدها او را برنده معتبر ستایش.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im