خيلادی 53 ساله به اشتراک گذاشت که اين راز تناسب اندام اوست. طرفداران مشتاق بودند تا از مزایای نوشیدن آن یاد بگیرند.

Akshay Kumar

آکشای کومار

آکشای کومار در یک جلسه آنلاین با ماجراجوی حیات وحش خرس گریلز که نشان می دهد ویژگی هایش را دارد، فاش کرد که هر روز ادرار گاو می نوشد. خيلادی 53 ساله به اشتراک گذاشت که اين راز تناسب اندام اوست. طرفداران مشتاق بودند تا از مزایای نوشیدن آن یاد بگیرند. گفته می شود ادرار گاو منبع طبیعی مواد معدنی است و می تواند به غلبه بر کمبود مواد مغذی کمک کند. تعجب می کنم چه همسر Twinkle در مورد گاو موترا می گویند؟

آکشای کومار که در حال حاضر به خاطر فیلم آینده اش BellBottom به همراه هوما قریشی و لارا دوتا در اسکاتلند تیراندازی می کند، به تازگی به میزبان ماجراجویی بریتانیایی Bear Grylls برای یک اینستاگرام لایو پیوست.

هوما از آکشای پرسید که چگونه خود را متقاعد کرده است که چای پوپ فیل را در نمایش بنوشد و آکشای گفت: «من نگران نبودم. خيلي هيجان زده بودم که نگران بودم . من هر روز به دلایل آیورودا ادرار گاو دارم، پس اشکالی ندارد.»

آکشای همچنین خرس را آموخت که در طول زنده اینستا به زبان هندی صحبت کند. قسمت ویژه برای اولین بار در ۱۱ سپتامبر در دیسکاوری پلاس App به نمایش در آمد و در ۱۴ سپتامبر در کانال دیسکاوری به نمایش در خواهد آمد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار