آیا Richa Chadha فقط خود را نشان می دهد تعامل با کمال علی فضل?

 • 1/14

  علی فضل و Richa Chadha ملاقات در مجموعه خود را در سال 2013 فیلم Fukrey. این دو دوستان خوب شد پس از آن و در نهایت شروع به دوستیابی در سال 2016. آن را در سال 2017 است که زن و شوهر ساخته شده خود را, رابطه, رسمی, زمانی که Richa همراه علی برای والاتر از دومی هالیوود فیلم ویکتوریا و عبد در جشنواره فیلم ونیز. تصاویری از این رویداد ویروسی رفت. (تمام عکس/Richa Chadha و علی فضل رسمی Instagram حساب و AFP)

 • 2/14

  اما شایعات از علی و Richa رابطه شروع به نامیده می شود یک حیله تبلیغاتی برای فیلم Fukrey بازده (2017) توسط یک بخش خاص از رسانه ها. Richa بسته شایعات mongers توسط بیان کرد که او و علی فضل نیست faking یک رابطه است.

 • 3/14

  “من احساس می کنم غم انگیز برای کسانی که فکر می کنم علی و من تقلید می کنی رابطه ما,” او گفت: اواسط روز در ماه دسامبر 2017. اشاره به یک داستان است که به نظر می رسد به جفت او را در کنار Arsalan شارما شخصیت در Fukrey, Choocha او افزود: “اگر من تا به حال برای شروع یک عشق شایعه به ترویج فیلم, من می خواهم که آن را انجام داده با Choocha. علی و من می خواستم هرگز به بحث در مورد رابطه ما علنا از آنجا که ما می دانستم که این مردم چگونه واکنش نشان می دهند. مردم باید با استفاده از مغز خود را قبل از انتقال نظرات. من امیدوارم که آنها دریافت پیام حق بعد از خواندن این.”

 • 4/14

  آن را تقریبا در سال 2016 که زبان آغاز شده wagging در مورد علی فضل و Richa Chadha محبت برای هر یک از دیگر. Chadha نشان داد که بیشتر آنها شده است “در یک مبارک فضا پس از یک مدت زمان طولانی”.

 • 5/14

  “علی و من شناخته شده هر یک از دیگر از ما انجام شد تئاتر. گمانه زنی بودند مملو از آن. مردم نیست, زمانی که رسانه ها آن را منتشر کرده. در واقع رسانه ها شد و آخرین مورد آن را می دانم” گفت: Richa Chadha.

 • 6/14

  Richa Chadha ورود در لا والاتر از علی فضل را به انگلیسی, فیلم, Victoria & Abdul در سپتامبر سال 2017 به نظر می رسد به این اعتبار است که رسانه ها به دنبال در مورد خود امر. صحبت کردن در مورد همان, Richa گفت: درک اتصالات شد بعد از همه “واضح بود که من نمی خواهد تا کنون اگر ما تنها دوستان شما.”

 • 7/14

  معمولا کم حرف در مورد زندگی شخصی Richa Chadha بستری وحی پس از آن اجتناب ناپذیر بود “اما من احساس می کنم آن است که همیشه خوب برای جلوگیری از گفتگو در مورد آن (یک داستان عاشقانه) آن را به عنوان حفظ حرمت رابطه است.”

 • 8/14

  خوب حدود 2019 در مرغ عشق می تواند به توقف نمایش محبت خود را در رسانه های اجتماعی. علی فضل و Richa Chadha کرده اند که اغلب دیده می شود درگیر در برخی از PDA.

 • 9/14

  در رواج زیبایی جوایز 2018, Richa Chadha و علی فضل بودند روساي با ‘زیبا ترین زن و شوهر جایزه’, قبل بود که با توجه به شاهد کاپور و میرا راجپوت در سال 2017.

 • 10/14

  وقتی پرسیده شد که در مورد ازدواج, برنامه, Richa Chadha گفت: mid-day “من نفرت بحث در مورد ارتباط من و امکان ازدواج. که می شود تیتر و من از آنها بدم میاید که. من نمی لذت بردن از بسیار موشکافی از زندگی شخصی من است.”

 • 11/14

  Richa Chadha جشن تولد خود را در 18 دسامبر و در سال 2018 پیدا کردن زمان از برنامه پر مشغله خود را, Ali Fazal برنامه ریزی شده یک سورپرایز تولد والنتاین برای دوست دختر خود را. علی whisked او را به مالدیو.

 • 12/14

  Ali Fazal به اشتراک گذاشته این عکس به عنوان Richa Chadha نوبت 33 امروز. او نوشت: یک پیام همراه با تصویر: یکی از من تمام زمان های مورد علاقه, عکس از زندگی.. من از دست . Arey محبت. تولدت مبارک. یه ناهی jaanta kitna lamba safar hai اصلی.. شاید jaanta hoon kitna lamba safar hai. Kal bataaoonga. توما میلنا . Waheen. خاتون قرار گرفت که teele pe . Kaagaz tumhaara hoga, kalam-dawaat meri, likhaayi tumhaari, chand بولو صرف afsaane tumhaare, ghazlein meri, یه silsila mera , یه daastaan-e-محبت hamari (Sic)

 • 13/14

  ما تعجب می کنم که چگونه Richa Chadha در حال رفتن به صرف تولد او در این سال! در ضمن طرفداران می توانید نگه دارید حدس زدن که زنگ عروسی زنگ خواهد شد.

 • 14/14

  در اینجا مایل تولد بسیار خوشحال به Richa Chadha!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im