آیا Kylie Jenner یک جراحی کشیدن صورت عمل جراحی که رفت اشتباه است ؟

آیا Kylie Jenner یک جراحی کشیدن صورت عمل جراحی که رفت اشتباه است ؟ – سرگرمی

انتشار: Jun 12, 2020, 15:04 IST | سرپرستان | لس آنجلس

کایلی Jenner متهم شده است که تحت یک جراحی کشیدن صورت جدید عمل جراحی که بنا به گزارش ها به نظر می رسد به اشتباه رفته

آرایش مغول و واقعیت تلویزیون ستاره Kylie Jenner متهم شده است که تحت یک جراحی کشیدن صورت جدید عمل جراحی که بنا به گزارش ها به نظر می رسد به اشتباه رفته است. کایلی است که در انزوا با دختر, Stormi و شریک سابق Travis Scott طول COVID-19 مستند, بود, تصویر, بیرون رفتن با دوست او Fai Khadra. تفرج او منجر به یک مجموعه از گمانه زنی که واقعیت ستاره رفت زیر تیغ برای یک جراحی کشیدن صورت, گزارش aceshowbiz.com.

در چند عکس به اشتراک گذاشته آنلاین, کایلی شد عکس ورزشی لباس سیاه و سفید در حالی که راه رفتن بازو در بازوی خارج از مشهور لس آنجلس نقطه داغ با 22 سال-مدل های قدیمی ، کایلی همچنین sported کفش پاشنه بلند در حالی که موهای بلند شد اجازه دهید شل.

کاربران رسانه های اجتماعی متوجه شده است که او متفاوت است. Netizans فکر عمل جراحی را اشتباه رفت و به عنوان چهره او بود و بنا به گزارش ها به شدت botched, گزارش aceshowbiz.com. کایلی هنوز اظهار نظر در مورد شایعات. او ادامه داد: به چشم پوشی اجتماعی فاصله با حضور بهترین دوست او آناستازیا “Stassie” Karanikolaou را 23rd, جشن تولد.

Stassie مشترک یک عکس در Instagram در ژوئن 9, که در آن کایلی دیده می شود صرف زمان با چند نفر دیگر از دوستان است. همه مهمانان دیده می شد با پوشیدن مطابق سیاه و سفید پیراهن بود که “Stas” و “23” نوشته شده بر روی آنها در صورتی. اما هیچ یک از آنها عینک ماسک صورت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net