آیا اکسل, سرگرمی, فقط تذکر است که قسط سوم از Fukrey است در کار می کند ؟


پس از موفقیت دو قسط از کمدی حق رای دادن شایعات زیاد است که این بازیگران است reuniting برای نسخه سوم.

Picture courtesy/Excel Entertainment's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/اکسل سرگرمی Instagram account

آیا شما از طرفداران Hunny, Choocha, Bholi Punjaban و ظفر از Fukrey? سپس یک تکه از خبر خوب برای شما. دو قسمت از این کمدی حق رای دادن Fukrey (2013) در نظر گرفته شده است در میان فرقه کلاسیک از سینمای هند در سالهای اخیر به عنوان آنها رفت و تبدیل به بازدید و ساخته شده مطمئن شوید که برای دریافت یک پشت سر هم از giggles از مخاطبان در سینما است. این فیلم که کارگردانی Mrighdeep سینگ Lamba و تولید شده تحت اکسل, سرگرمی, بنر, دریافت فوق العاده ای تقدیر و تحسین است.

یک جای خواب آمار در انتشار آن Fukrey (2013) کانون توجه قرار دادن در Richa Chadha با نام مستعار Bholi Punjaban و Varun Sharma. پس از موفقیت دو قسط از کمدی حق رای دادن شایعات زیاد است که بازیگران — که همچنین شامل Pulkit Samrat, علی فضل و Manjot Singh — است reuniting برای نسخه سوم.

به تازگی سازندگان این فیلم اشاره کرد و در بخش سوم از فیلم Fukrey’ آینده! اکسل سرگرمی های زمان خود را به رسانه های اجتماعی و اعلان مجدد مدیر پست اشاره است که قسمت سوم از این فیلم در آثار! آنها نوشته شده یک تصویر از سه شخصیت اصلی در این فیلم همراه با Panditji با عنوان:

بیایید صبر کنید و تماشا کنید!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار