خرید رپورتاژ

پوشک-تعویض Dhawal Kulkarni است آن را با محبت! – ورزش

به روز شده: Apr 30, 2020, 07:38 IST | Harit N Joshi | بمبئی

به غیر از یک ساعته آموزش, برنامه, گذاشته خود, هندی, لیگ برتر سمت بمبئی سرخپوستان Dhawal است اختصاص تمام روز خود را به نوزاد دختر Nitara.

Cricketer Dhawal Kulkarni plays with his daughter Nitara

کریکت Dhawal Kulkarni با دختر Nitara

طولانی Coronavirus-virus ایجاد می شود مستند را ترک کرده است بسیاری از ورزشکاران بی قرار اما بمبئی و هند کریکت Dhawal Kulkarni دلیلی برای خوشحال بودن. به غیر از یک ساعته آموزش, برنامه, گذاشته خود, هندی, لیگ برتر سمت بمبئی سرخپوستان Dhawal است اختصاص تمام روز خود را به نوزاد دختر Nitara.

“این مستند دارای جوانب مثبت و منفی. من مجروح شده ام پس از ماه دسامبر گذشته پس من خارش را در این زمینه است. من به دنبال به جلو به بازی برای MI در IPL اما متاسفانه هیچ کریکت را می توانید در این لحظه. اما من خوش شانس می شود قادر به صرف زمان زیادی با دختر من. او متولد شد و در 21 ژانویه و آن را بزرگ برای دیدن او رشد می کنند.

“من لذت بردن از بازی های تغییر پوشک. من از دست رفته ام این همه اگر کریکت فصل بود. پس هیچ خارجی مجاز است در مسکن ما جامعه من کمک همسر من [Shraddha] با کارهای خانگی” Dhawal که بازی های برگزار شده است 12 ODIs و دو T20Is گفت: اواسط روز است.

“هنگامی که Nitara از خواب بیدار من او را به بالکن. من فقط سعی کنید و اطراف خود را به عنوان آنجا که ممکن است,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان

ثبت نام هات بیت