Diana Penty: Shiddat خالص است و شدید و همچنین بسیار relatable

Diana Penty: Shiddat خالص است و شدید و همچنین بسیار relatable – سرگرمی

انتشار: Jun 22, 2020, 10:30 IST | سرپرستان | بمبئی

Diana Penty, مذاکرات در مورد آینده او فیلم Shiddat که همچنین ستاره Mohit Raina, Radhika Madan و آفتابی Kaushal

Diana Penty

Diana Penty

بازیگر Diana Penty خواهد شد که در آینده دیده می شود در این درام عاشقانه فیلم Shiddat می گوید: او است که معمولا یک “داستان عشق نوع فرد”.

صحبت کردن در مورد فیلم بعدی او. دیانا گفت: سرپرستان: “Shiddat یک داستان زیبا از عشق و پیوندی قوی بین مردم است. آن است که خالص و شدید و همچنین بسیار relatable. من معمولا یک داستان عشق شخص, اما زمانی که من شنیده اسکریپت آن را نقل مکان کرد و من زیادی است.”

Shiddat ویژگی های محیط Raina, Radhika Madan و آفتابی Kaushal همراه با دیانا و کارگردان Kunal Deshmukh از جنت شهرت در یک اسکریپت توسط Shridhar Raghavan و Dheeraj خیزران.

این فیلم تولید شده توسط دینش Vijan را گزارش دو موازی آهنگ با تمرکز بر سفر دو زوج است. در حالی که Radhika ستاره های مخالف رو به آفتاب, دیانا جفت با محیط.

“آن شده است لذت کار با Mohit, Radhika و آفتابی — همه از جمله هنرمندان با استعداد — به عنوان به خوبی به عنوان Kunal (Deshmukh) که انجام داده است یک کار بزرگ آوردن این داستان به زندگی,” او گفت:.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de