Dia Mirza: Thappad تا به حال بزرگترین تیم قوی لجوج زنان

Dia Mirza: Thappad تا به حال بزرگترین تیم قوی لجوج زنان – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 29, 2020, 13:33 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در گفتگو با Dia Mirza, او, مذاکرات در مورد چگونه Anubhav Sinha اتحادش را تغییر به عنوان یک فیلمساز در طول سال و اخیرا با او کار می کرد در فیلم آینده خود ‘Thappad’ بازیگران Taapsee Pannu.

Dia Mirza/picture courtesy: PR

Dia Mirza/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

بالیوود در دهه گذشته شاهد فیلمسازان تلاش برای تغییر از سرگرمی فیلم به برگزاری یک آینه به جامعه و هنرمندان تلاش برای تراز خود را با فیلم صحبت می کنند که حقیقت در تمام سیستم عامل. در گفتگو با Dia Mirza, او, مذاکرات در مورد چگونه Anubhav Sinha اتحادش را تغییر به عنوان یک فیلمساز در طول سال و اخیرا با او کار می کرد در فیلم آینده خود ‘Thappad’ بازیگران Taapsee Pannu.

“Anubhav به دست آورد بسیاری از Anubhav” می گوید: “قطر با فیلم مانند Mulk, مقاله 15 و Thappad خود را درک آنچه که او می خواهد به می گویند در سینما تغییر کرده است. با شروع کار خود را با یک موزیک ویدیو به کارگردانی تحسین منتقدان فیلمساز و بعد از آن کار با او در فیلم هایی مانند Dus و قطر به دنبال به جلو به کار کردن با او را دوباره.

“من در انتظار Anubhav به بازیگران من در یکی از فیلم های خود را پس از مشاهده ملک و ماده 15 می گوید:” قطر و هنگامی که اسکریپت Thappad آمد و همراه او راه او بیش از تمایل به کار با او. صحبت کردن در مورد تجربه خود از کار با Thappad مدیر او اظهار داشت: “من فکر می کنم آنچه که از نظر من به عنوان فوق العاده در مورد Anubhav است که او به ما می دهد فضا و من فکر می کنم او می داند که بازیگران خود می دانیم و درک نکات دقیق وظریف از یک صحنه. او مایل به تعامل با شما آشکارا و بدون یک نفس است. اگر او روشن است در مورد یک نقطه نظر او ادعا میکند اما حتی در آن ادعای او هنوز باز است به شنوایی شما که فوق العاده است و من فکر می کنم من خوش شانس بوده که برای کار با مدیران می خواهم که در این سالهای اخیر که آیا آن را Sonam در تنها در اين و یا Raju آقا در Sanju.”

قطر بیشتر در مورد چگونه هنرمندان از امروز گرسنه هستند برای تعامل با جامعه در راه است که الهام بخش و انگیزه آنها را تغییر دهید در حالی که همچنین نگه داشتن آنها را سرگرم. او می افزاید: “من فکر می کنم این زمان بسیار هیجان انگیز برای ما و می شود آن را حتی بیشتر هیجان انگیز است هنگامی که شما می دانید وجود دارد که فیلمسازان هستند که مایل به گرفتن شیرجه رفتن و حاضر به گفتن این داستان با شما. این Thappad خدمه به حال بزرگترین تیم قوی لجوج زنان و Anubhav انتخاب می شود احاطه شده توسط ما. که خود را می گوید زیادی در مورد او چه او معتقد است و آنچه که او به تکامل.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de