Dhvani Bhanushali آهنگ روانی Saiyaan عبور 360 میلیون بازدید در سراسر!

Dhvani Bhanushali آهنگ روانی Saiyaan عبور 360 میلیون بازدید در سراسر! – سرگرمی

انتشار: May 11, 2020, 16:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Dhvani Bhanushali است که بالا رفتن از نردبان موفقیت با گذشت هر سال به دلیل دیگری به شادی

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

پاپ احساس Dhvani Bhanushali است که بالا رفتن از نردبان موفقیت با گذشت هر سال به دلیل دیگری به شادی به عنوان آهنگ روانی Saiyaan از فیلم Saaho فقط عبور 360 میلیون بازدید در یوتیوب را در سراسر.

روانی Saiyaan یک سرحال رقص شماره که تا به حال مردم پای خود را بهره برداری از انتشار آن در سال گذشته است. این آهنگ که تشکیل شده & قلم Tanishk بگچی دوبله شد در 4 زبان مختلف Hindi مالایالام Telgu و تامیل. آمار آهنگ عبور 360 میلیون views شمارش نمایش ها در تمام چهار زبان و در نتیجه با اضافه کردن یکی دیگر از ضربه فوق العاده آهنگ در Dhvani لیست دست آوردهای.

این خواننده جوان ستارگی در حال افزایش است به غیر از پخش موفق خواننده, Dhvani استعداد به عنوان یک هنرمند مستقل هستند و همچنین به دست آوردن او سپاه از طرفداران. او مجرد بود Vaaste, Leja Re Na Ja Tu & فیلم آهنگ مثل Dilbar, Duniyaa & سودا خارا خارا کرده اند سمان Dhvani وضعیت به عنوان یک نام خانگی.

Dhvani را در سال 2020 در حال رفتن بسیار خوب, آهنگ Vaaste که صعود Mirchi Music Awards شنونده را انتخاب مستقل (هند) جایزه سال نیز عبور بیش از 750 میلیون بازدید در طول فقط یک سال است. او نیز منتشر شد او ضربه تک Na Ja Tu آن عبور 32 میلیون بازدید و شمارش.

Dhvani یکی از درخشان ترین استعدادهای جوان در صنعت امروز و دست داشتن خیلی در چنین سن جوانی ما فقط نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه بیشتر او در فروشگاه برای ما!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im