دارمندرا دئول در حال حاضر در خانه کشاورزی خود در نزدیکی بمبئی اقامت دارد. بازیگر کهنه کار در مورد اینکه بخواهد به سر کار برگردیم صحبت کرد.

Dharmendra

دارمندرا

دارمندرا بازیگر کهنه کار به بیکار نشستن اعتقادی ندارد. ستاره شولای که در حال حاضر در خانه کشاورزی اش در نزدیکی بمبئی وقت می گذراند، می گوید نمی تواند صبر کند تا به سر کار برگردد!

دارمندرا که با ETimesصحبت می کرد گفت: «برای من سن فقط یک عدد است. اصلی شردیل bhi hoon aur nekdil bhi (من هر دو شجاع و مهربان در قلب). در حال حاضر، دارم از استراحتم لذت ميبرم. بذار اين مرحله تموم بشه، خيلي زود روي يه چيز جالب کار ميکنم. Woh kya hai na (چیزی که هست)، من فقط نمی توانم بیکار بنشینم.”

octogenarian در حال حاضر اقامت در خانه کشاورزی خود، با بهره گیری از آب و هوای دلپذیر و آرامش بخش است. اما اون به زودي برميگرده روي صورتش او می گوید: «بهترین فصل است که اینجا باشیم. من واقعا احساس تازه و سالم. سبزیجات اصلی yahan aur گندم bhi ugata هون (من رشد سبزیجات و گندم در اینجا). من خودم اينجا رانندگي ميکنم”

وی افزود: من هم مراقب مردم مزرعه ام هستم. من این بار برای نوشتن شعر هم استفاده می کنم. اتوبوس اصلی خود سه بااتین کارتا هون و من مدام آن افکار را پنینگ می کنیم.»

خب، نميتونيم صبر کنيم تا ببينيم بازيگر کهنه کار براي ما چي داره!

همچنین خوانده شده: بابی Deol: نام خانوادگی نمی تواند به شما اجازه رشد در صنعت فیلم به مدت 25 سال

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار