خرید رپورتاژ

جانبازان سراسر کشور ازدحام معابد به نماز در ماها Shivratri – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 09:04 IST | ANI |

جانبازان بازدید Babulnath معبد در بمبئی شری گوری شانکار معبد در دهلی Chandni Chowk و ‘Shivala باغ Bhaiyan’ معبد در امریتسار به نماز.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

دریا از جانبازان در صبح روز جمعه ازدحام معابد از لرد شیوا در نقاط مختلف کشور برای نماز به مناسبت ماها Shivratri.

جانبازان بازدید Babulnath معبد در بمبئی شری گوری شانکار معبد در دهلی Chandni Chowk و ‘Shivala باغ Bhaiyan’ معبد در امریتسار به نماز.

25 فوت قد ‘shivling’ در Brahma Kumaris در Kalaburagi شده است تزئین شده با حدود 300 کیلوگرم کبوتر نخود فرنگی تولید محلی به مناسبت در کارناتاکا.

در اوریسا L Eswar رائو یک هنرمند از Bhubaneswar را Jatni ساخته شده است یک مدل مینیاتوری از یک Shivling’ بر روی یک مداد نوک قلم و بر روی سنگ در داخل یک بطری کوچک به مناسبت ماها Shivratri.

ماها Shivratri که به معنای واقعی کلمه ترجمه را به “بزرگترین شب شیوا” یکی از مهمترین و پر زرق و برق جشن جشنواره در سراسر کشور است. این جشن بزرگ ازدواج خداوند از تخریب شیوا-با الهه باروری و عشق و زیبایی — پارواتی است که همچنین به عنوان شناخته شده شاکتی (قدرت).

با توجه به اساطیر هندو در شب ازدواج, خداوند, شیوا به یک گروه متنوع از آشنایان از جمله هندو خدایان الهه ها و حیوانات و شیاطین اسکورت او را به خانه از الهه.

اواز یا موسیقی دو نفری از شیو و شاکتی در نظر گرفته شده است مظهر عشق و قدرت و هم. این جشنواره به مناسبت شروع از اوراق قرضه خود – ‘ماها Shivratri’ – جشن بزرگ شور در سراسر هند است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im